Nahrajte chybějící leták

Albert Supermarket - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Albert Supermarket, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Albert Supermarket a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Albert Supermarket, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například alkohol za akční cenu 8,90 Kč. Za povšimnutí stojí i sýr za příznivých 19,90 Kč. V letácích Albert Supermarket je v akci i olej, aktuálně stojí 89,90 Kč. Nenechte si ujít ani produkt klobása za zvýhodněnou cenu 69,90 Kč.

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Leták Albert

Leták Albert - 1.6.2021 - 30.6.2021.
1.6. - 30.6.2021
Platný ve všech prodejnách Albert

Nejoblíbenější produkty v letácích Albert Supermarket

Cukr za 6,90 Kč, v akci od 16.6.2021 do 22.6.2021

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový? Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Albert Supermarket na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Albert Supermarket
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Albert Supermarket. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Albert Supermarket, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Albert Supermarket a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 3 aktuálních letáků Albert Supermarket platných až do 30.6.2021. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Albert a to konkrétně: pivo, alkohol, cukr, ležák, světlé pivo, světlý ležák, jogurt, sýr, pomazánka, párky, které můžete koupit v 238 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 238 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Albert Supermarket, kde najdete 81 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky Albert Supermarket
TOP letáky

Produkty

Prodejci