Akční letáky Astur & Qanto - akce a slevy

Astur & Qanto

Leták Astur & Qanto - 1.2.2020 - 29.2.2020 - Produkty v akci - gin, tonic, beefeater.

Platnost

1.2. - 29.2.2020
Platný v těchto prodejnách Astur & Qanto:

Astur & Qanto

Leták Astur & Qanto - 20.2.2020 - 26.2.2020 - Produkty v akci - olivový olej, olej, citron, vejce, vodka, světlé pivo, jogobella, tchibo, sirup, pivo, dalamánek, brambůrky, braník, hello, kozel, mattoni, ondrášovka, slanina, uzené maso, bobík, colgate, velkopopovický kozel, ovoce, maso.

Platnost

20.2. - 26.2.2020
Platný v těchto prodejnách Astur & Qanto:

Astur & Qanto

Leták Astur & Qanto - 12.2.2020 - 26.2.2020 - Produkty v akci - gambrinus, rum, rýže, pivo, radegast, pilsner urquell, budvar, jagermeister, kozel, müller thurgau, švestka, frankovka, hruška, velkopopovický kozel, diplomatico, ovoce.

Platnost

12.2. - 26.2.2020
Platný v těchto prodejnách Astur & Qanto:

Na mnoha poštovních schránkách můžeme zahlédnout informaci o tom, že si její majitel nepřeje vhazovat akční letáky. Důvody k tomuto jednání mohou být různé, ať už je to zaplňování poštovní schránky nebo ekologický pohled na věc a odmítání papírových letáků na jedno použití. Jen opravdu málokdo ale nemá vůbec zájem o slevové akce. Každý z nás potřebuje čas od času doplnit zásoby nebo vyměnit vadný spotřebič. A pak se mohou informace, které se týkají slevové akce, opravdu hodit.

Slevy nejsnáze naleznete online

Většina lidí, kteří o leták v papírové formě nestojí, využívají mnohem pohodlnější a efektivnější možnost. Většina slev se dnes již dá najít online, ať už zdlouhavě na stránkách jednotlivých obchodů, nebo přehledně na jednom místě. Například na tomto webu www.kompasslev.cz, který zveřejňuje krátkodobé i dlouhodobé akční letáky stovek obchodů ze všech možných oborů. Díky nim tak můžete ušetřit nejen při pravidelných nákupech potravin, ale při troše trpělivosti a hledání jistě najdete i příležitosti k výhodným nákupům oblečení, elektroniky či nábytku a vybavení na zahradu.

Zkontrolujte trvání akce

Nezapomeňte se dobře podívat na dobu trvání akce. Aktuální leták může mít platnost celý měsíc, může se jednat o leták na příští týden nebo je to třeba jen jednorázová slevová akce na jeden víkend. Tak ať příležitost k výhodnému nákup nepropásnete! Z prohlížení slevových akcí si můžete udělat příjemný odpočinkový rituál, který navíc ušetří spoustu času i finančních prostředků.

Využijte slevové karty

Obchody také nabízejí pro své zákazníky věrnostní karty. Věrnostní karta je výhodná pro obě strany. Pro prodejce i kupujícího. Prodejce tak získá zákazníky, kteří se k němu budou stále a rádi vracet, a zákazník získá dodatečnou slevu. A samozřejmě, čím více bude nakupovat, tím více do budoucna ušetří. Slevové karty mají tu výhodu, že jsou přenosné. Může jí disponovat celá rodina nebo i vaši přátelé. Chytrým používáním věrnostních karet a online prohlížením slev v akčních letácích může každá rodina ušetřit významnou část svého rozpočtu.

Na této stránce najdete 3 aktuálně platných letáků Astur & Qanto platných až do 29.2.2020. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety a to konkrétně: ovoce, jahody, zelenina, maliny, citron, vodka, pomeranč, chardonnay, brusinky, jablka, které můžete koupit v 36 pobočkách v městech Ostrava, České Budějovice, Krnov, Žďár nad Sázavou, Svitavy a další. Pokud by Vás zajímaly slevy, akce a nabídky jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 226 obchodníků, jejichž letáky na Kompasslev.cz najdete. Případně se můžete podívat do archivu Astur & Qanto, kde najdete 112 letáků, jejichž platnost už skončila.