Nahrajte chybějící leták

CBA - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu CBA, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu CBA a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu CBA, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například alkohol za akční cenu 9,90 Kč. Za povšimnutí stojí i sýr za příznivých 19,90 Kč. V letácích CBA je v akci i klobása, aktuálně stojí 14,50 Kč. Nenechte si ujít ani produkt víno za zvýhodněnou cenu 85,90 Kč.

Nejoblíbenější produkty v letácích CBA

Cukr za 14,90 Kč, v akci od 9.6.2021 do 20.6.2021

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový? Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu CBA na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě CBA
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě CBA. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě CBA, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu CBA a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 3 aktuálních letáků CBA platných až do 22.6.2021. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety a to konkrétně: pivo, alkohol, sýr, jogurt, šunka, klobása, káva, párky, nealkoholické pivo, staropramen, které můžete koupit v 19 pobočkách v městech Prostějov, Šumperk, Hodonín, Boskovice, Zlaté Hory a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 238 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu CBA, kde najdete 209 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky CBA
TOP letáky

Produkty

Prodejci