Letáky a informace o prodejci DATART

O společnosti Datart

Datart patří mezi nejznámější maloobchodní prodejce spotřební elektroniky. U nás, ale i na Slovensku, působí již od roku 1990. Pohodlné nákupy elektroniky prostřednictvím eshopu dopřává Datart zákazníkům od roku 2005. Inspirujte se aktuálním letákem Datart. Vychází každý týden. Nechte se oslovit akční nabídkou.

Proč nakupovat v Datartu?

Sortiment Datartu je široký. Vybírejte z domácích spotřebičů, audia, videa, PC, telekomunikační techniky včetně příslušenství a další spotřební elektroniky. Budou se Vám zamlouvat i různé služby Datartu - pojištění prodloužené záruky, ekologická likvidace starých spotřebičů, záruční a pozáruční servis, financování za výhodných podmínek atd.

Máte své oblíbené značky elektroniky? Hledejte si zboží podle nich. Ať už se spoléháte na přední výrobce, či preferujete nízkou cenu, Datart Vás nezklame.  A co byste řekli akčním cenám produktů prestižních značek či ještě nižším cenám výrobků méně známých značek? Akční leták Datart je plný těchto nabídek. Mějte přehled o slevách, jež vám tento významný elektrospecialista přináší. Vždy aktuální leták Datart ve vysoké kvalitě najdete na webu Kompas Slev. A pro jakou elektroniku si zajdete do oblíbené prodejny Vy? Že se Vám nechce nikam chodit? Nevadí. Objednejte si zboží prostřednictvím eshopu Datart.

Lokace a provozní doba Datartu

Datart vlastní 31 prodejen rozmístěných po celé České republice. A že zrovna nevíte o žádné ve Vašem okolí? Internetový obchod www.datart.cz je nablízku všem. Před nákupem si prohlédněte aktuální leták Datart, aby Vám neunikla žádná sleva. Prolistujte si aktuální letáky Datart, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.