Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Flop - akční letáky

 

Flosman je česká firma, která se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem potravin a drogerie. Jejich provozovny můžete vidět na mnohých místech.

Flop akce vždy potěší nabídkou nejen na víkend

Firma svými kořeny sahá do roku 1991, kdy pan Flosman začal budovat svoji podnikatelskou činnost v oblasti velkoobchodu s potravinářským zbožím. O čtyři roky později začal budovat vlastní síť maloobchodních prodejen. Společnost Flosman vznikla v roce 1999, krásně navázala svoji podnikatelskou činnost. Obchodní řetězec vznikl teprve až v roce 2016 pod názvem Flop Top. Mezi priority firmy patří spolupráce s místními regionálními výrobci a dodavateli, neustálé rozšiřování sortimentu, důraz na kvalitu a dobrou cenu zboží. Nakupovat se dá zde skutečně velmi výhodně, a pokud využijete Flop akce, které jsou uvedeny v jejich akčních letácích, poté je nákup hned veselejší a mnohdy se dá celkem dobře ušetřit. Cenově zvýhodněné jsou nabídky veškerého sortimentu.

Akční leták Flop a další výhody pro celou rodinu

Prodejny Flop a Flop Top připravují pro své zákazníky nejen akční zboží, ale rovněž i soutěže. Nakupovat velmi výhodně lze s Top kartou, kterou získáte na prodejně a lze ji okamžitě použít, samozřejmě až po vyplnění registračního formuláře. Při nákupu získáte body a ty poté lze různě směnit za dárky podle toho, jaký je stav bodů na vašem kontě. Body může sbírat celá rodina, protože existují k hlavní kartě ještě další kartičky, ovšem čerpat výhody lze pouze s hlavní Top kartou. Akční sortiment je vždy označený, může se jednat o jakékoliv zboží. Největší zájem je o máslo, mléko, maso nebo mastné výrobky.

Nový leták Flop vždy potěší

Pokud máte, ve své blízkosti prodejnu Flop, poté jste mohli zaznamenat ve svých poštovních schránkách tištěný Flop leták. Na poměrně málo stránkách je přehledně vypracovaná nabídka, která vždy upoutá pozornost. Akční leták Flop můžete najít i na webových stránkách, kde si v klidu můžete rozmyslet, co by se vám hodilo. Případně co je zrovna v akci. Jedná se o 14 ti denní nabídku a v podstatě je přibližně stejná pro Flop i Flop Top obchody. Některé akční zboží je v nabídce kratší dobu nebo zase jen na víkend, ale na Flop letáku je vše hezky označeno.

Značka Dobrý výběr a akční leták Flop

Výhodou je, že Flop nový leták je k dispozici skutečně dříve, tudíž můžete naplánovat skvělý nákup za bezvadnou cenu. Navíc pro své zákazníky Flop vybírá kvalitní produkty nejen za dostupné ceny, ale také pod vlastní značkou Dobrý výběr. Jedná se třeba o skořicové čtverečky nebo výborné kakaové kuličky, velmi chutné jsou rovněž kakaové sušenky s kokosem. Dále pod touto značkou si můžete zakoupit džemy, těstoviny, sterilizovanou zeleninu nebo výborné brambůrky. Kromě potravinářského zboží, jsou v nabídce hygienické potřeby Papilio nebo čisticí prostředky Sapido. Některé produkty již můžete zaznamenat i v letáku Flop na příští týden.

Péče o zákazníky a Flop letáky na příští týden

Flop má svůj slogan, který zní „Flop je Vaše jistota!“ Díky tomu vlastně zdůrazňuje, že sortiment, který nabízí, tak se založen na spokojenosti zákazníků. Pokud se totiž jedná o novinky, které se zařazují do prodeje, tak to nikdy není bez rozmyslu, ale v podstatě se jedná o reakci, kterou požadují zákazníci. A ti si pak mohou vybrat z osvědčených kvalitních produktů. Akční letáky, které Flop vydává, nejsou jen o akčních výrobcích za skvělou cenu, ale můžete zde objevit třeba malou křížovku a zasoutěžit si o nějakou cenu. Leták Flop Top zase nabízí i zajímavé recepty, naleznete v něm více akcí i speciálních nabídek. Letáky jsou včas vydávány a rozdány mezi zákazníky, což má také svoji velkou výhodu. Vy totiž získáte leták Flop na příští týden, když je například v akci máslo, Eidam, šunkový salám nebo i některé pečivo a další, tak si jednoduše na tento typ zboží chvíli počkáte, ale budete vědět, že ho zakoupíte za výhodnou cenovou relaci. Flop rozhodně stojí za to navštívit a prohlédnout si celkově jeho produkty. 

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety