JIP - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu JIP, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu JIP a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu JIP, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu JIP na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě JIP
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě JIP. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě JIP, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu JIP a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 4 aktuálních letáků JIP platných až do 5.12.2022. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety a to konkrétně: mléčná čokoláda, Kinder, alkohol, čokoláda, čokoládová figurka, světlé pivo, Hamé, Figaro, hořká čokoláda, Sedita, které můžete koupit v 154 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 314 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu JIP, kde najdete 66 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích JIP

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety