Letáky a informace o prodejci Merkury Market

Merkury Market - Lokality

O společnosti Merkury Market

Firma Merkury vznikla už v roce 1991 a zabývá se prodejem dlažby, obkladů, truhlářských výrobků, oken, dveří, plovoucích podlah a dalšího stavebního sortimentu. Najdete zde nabídku zahraničních dodavatelů z Německa, Španělska nebo Itálie. Merkury market nabízí zákazníkům také obrovský výběr lustrů, lamp, tapet, závěsů nebo koberců za bezkonkurenční ceny. Průběžně pro své zákazníky připravují také slevové akce, ve kterých nakoupíte ještě výhodněji.

Proč nakupovat v Merkury Market?

Pokud se chystáte vybavit svůj byt či dům, pak je pro vás Merkury Market tou správnou volbou. Vysoká kvalita, designerské provedení od zahraničních výrobců a bezkonkurenční ceny, které vám umožní zrealizovat veškeré práce na bytě či domě. Pobočky naleznete v Polsku a na Slovensku. Zakoupené zboží vám Merkury doveze během 24 hodin.

Akční letáky Merkury Market

Prolistujte si akční letáky Merkury Market a nenechte si ujít zboží za akční ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období