HORNBACH - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky HORNBACH

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Potřebujete nářadí, stavební, spojovací materiál, ochranné nátěry nebo snad něco na zahradu? To je jen malá ochutnávka, kterou vám nabízí společnost Hornbach.

Hornbach prodejny v ČR

Když roku 1877, ve městě Landau in der Pfalz, pokrývač Michael Hornbach zakládal svůj řemeslný podnik, tak určitě nepředpokládal, že z toho vznikne tak velký obchodní řetězec. Natož aby vůbec tušil, že 2011 vzniknou v české republice dvě pobočky, které ponesou jeho jméno. V té době se jednalo o Hornbach v Plzni a další se otevíral v Ostravě. V současné době naleznete Hornbach v Chuchli, Českých Budějovicích, Pardubicích, Brně a v dalších městech. Hornbach má otevírací dobu na všech svých pobočkách stejnou, kdy ve všední den je otevřeno od 7:00 do 21:00. V sobotu a neděli se otevírá o hodinu později, tudíž od 8:00 a i zde platí stejná otevírací doba pro Hornbach v Chuchli jako i na jiných místech.

Bohatý sortiment na všech Hornbach pobočkách

Hornbach prodejny jsou velmi dobře zásobeny veškerým materiálem, který je určen nejen pro řemeslníky, ale rovněž si na své přijdou kutilové, milovníci zahrad a květin, nechybí ani bohatý výběr produktů pro domácí zvířata. Každý zde nalezne vše potřebné do domácnosti, včetně zajímavých dekorací a nechybí ani materiál určený k různým rekonstrukcím. Není problém zde zakoupit prakticky cokoliv a za velmi výhodnou cenu. Pro zákazníky jsou k dispozici letáky, které každý měsíc přinesou aktuální nabídky.

Výstižná Hornbach reklama

Žijeme v době, kdy není problém si zboží objednat přes internet a ani v tomto případě vás Hornbach nezklame. Navíc, pokud bude mít Hornbach otevřeno, tak si lze zboží vyzvednout přímo na pobočce u výdeje zboží. Dále můžete zvolit Hornbach Box, kdy nemusíte chodit přímo na Honbach pobočky, protože se jedná o box, který je umístěný mimo prodejny a také je dostupný non stop. Zboží si vyzvednete na PIN kód. A pokud máte rozměrnější objednávky, tak můžete využít Drive in – což je oblast venkovních stavebnin. Jak se zdá, tak Hornbach reklama „ s námi to zvládnete“, je naprosto pravdivá.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků