Dům barev - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Dům barev

Specializovaná síť prodejen barev a laků má 110 prodejních míst po celé České republice. Kromě kamenných prodejen s profesionálním personálem, který je ochoten s čímkoliv poradit, nabízí také možnost nákupu na e-shopu https://www.dumbarev.cz, kde registrovaný maloobchodní zákazník získá slevu 3 % na každý nákup. Nově také nabízí doručení na adresu. V nabídce naleznete kompletní sortiment malířských barev na stěnu, fasádních barev, lazur a laků na dřevo, ředidel a dalších pomůcek, které budete potřebovat k malování. V tónovacích centrech Dům barev dokáží namíchat až 20 000 odstínů. Sledujte akční letáky a nenechte si ujít výhodné cenové nabídky. Ve slevě tak můžete pořídit barvy, laky, lazury, antikorozní barvu, fasádní váleček, štětce a další zboží. Kromě oblíbené značky Primalex zde zakoupíte i Balakryl, Bondex, Sigma, Johnstone’s, Praktik či privátní značku ProGold.

Proč nakupovat v Domě barev?

Největší český řetězec malířských potřeb Dům barev zaručuje především kvalitu zboží a odborné poradenství. Profesionálně vyškolený personál je vždy ochotný vám s výběrem poradit. Na prodejnách vám v tónovacích centrech dokáží namíchat až 20 000 odstínů. Vyberte si ze vzorníku odstín, který se vám nejvíc líbí. Sortiment si také můžete zakoupit online a nechat si ho doručit až k vám domů. Pokud se zaregistrujete na e-shopu Dům barev, získáte trvale slevu 3 % na první nákup a slevu na poštovném při doručení na adresu. Potřebujete malířské příslušenství na dřevo nebo na kov, speciální barvy, štětce, válečky, technické kapaliny, vosky nebo produkty pro úpravu povrchů? Tady si určitě vyberete.

Akční letáky Dům barev

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Dům barev a nakupujte potřeby pro malování ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku s časově omezenou platností. Tak to nepropásněte.

Lokace a provozní doba Domu barev

Svou nejbližší prodejnu můžete najít podle interaktivní mapy, kterou najdete na oficiálních stránkách prodejce na https://www.dumbarev.cz/najit-prodejnu. Pobočky jsou rozmístěné ve všech krajích po celé České republice například v Pardubicích, Kolíně, Brně nebo Opavě a otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní pobočce.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků