Hecht - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Hecht

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti HECHT

Česká firma HECHT byla založena v roce 1994 a prodává vysoce kvalitní zahradní techniku. Kromě spolehlivosti a odolnosti výrobků se můžete těšit také na fantastické a neotřelé designové provedení. HECHT investuje značnou část výdělku do vlastního vývoje a neustále přichází s novými produkty. Zároveň patří mezi největší distributory zahradní techniky ve střední Evropě. Právě to z něj dělá vyhledávaného dodavatele těchto produktů i u nás. Pobočky naleznete ve větších i menších městech jako je Praha, Opava, Přerov, Zlín, Plzeň, Český Krumlov a další. Sledujte pravidelně aktuální leták a nenechte si uniknout žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Proč nakupovat v HECHT?

Mezi kvalitními výrobky značky HECHT najdete sekačky, křovinořezy, traktory, posypové vozíky, vrtačky, pily, kompresory, opalovací pistole, přímotopy, ale i zahradní nábytek jako lehátka nebo houpačky. HECHT navíc boduje s bezkonkurenčními cenami. Nakoupit můžete nejenom na pobočkách, ale také online v e-shopu na https://cz.hecht.cz. Prohlédněte si katalog, který HECHT pravidelně vydává. Tam najdete všechny produkty na jednom místě a můžete narazit i na zajímavé výprodeje. O všech akcích firmy HECHT vás informujeme na kompasslev.cz. Sledujte nové letáky nebo katalog a o všech akcích se dozvíte včas.

Akční letáky HECHT

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku HECHT a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období. Od teď nakupujte výhodněji a lépe. Proč platit plnou cenu, když můžete nakoupit chytře?

Lokace a provozní doba HECHT

Pobočky HECHT najdete po celé České republice ať už jako samostatné prodejny nebo autorizované prodejce, kteří nabízejí mimo jiné i výrobky značky HECHT. Firmu najdete například ve Znojmě, Teplicích, Opavě, Praze, Šumperku, Brně, Kolíně a mnoha dalších městech. Otevírací doba tak závisí na jednotlivých pobočkách. HECHT to je specialista na zahradu již od roku 1994. Zvolte si funkční, bezpečný a designový stroj, který splňuje všechny požadavky a normy EU.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků