Haus Spezi - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Haus Spezi

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Haus Spezi

Obchodní dům Haus Spezi najdete v areálu největšího nákupního střediska v Třebíči. Otevírací doba je každý den v týdnu od 8:00-19:00 v neděli pak od 9:00-19:00. Najdete zde veškeré nářadí pro kutily, zahrádkáře nebo stavaře. Pokud si chcete vybavit domácnost, vyberete si z bohaté nabídky – sortiment Haus Spezi čítá přes 30 tisíc položek. Kromě zboží přímo na prodejně, nabízí Haus Spezi také prodej zboží přímo na svém e-shopu https://www.hausspezi.cz. Sledujte pravidelně letáky Haus Spezi a nenechte si uniknout žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Akční leták vám přinášíme na kompasslev.cz.

Proč nakupovat v Haus Spezi?

Seženete tu vše potřebné od barev a laků, domácích potřeb, sezónního zboží, elektra, sanity, dřeva až po nářadí. Potřebujete polykarbonátovou krytinu, sklolaminátovou roli nebo snad OSB desky? Žádný problém tady seženete vše. Stačí zajít do prodejny nebo nakupovat na e-shopu. Kromě toho nabízí Haus Spezi také doplňkové služby jako je míchání barev podle vašeho přání, rozvoz zboží až k vám domů, odborné poradenství nebo zapůjčení přívěsného vozíku, pokud si objemné produkty chcete odvést sami. V shopu Haus Speci pořídíte jednoduše i veškeré příslušenství pro svou zahradu. Například bazény, zahradní nábytek, zahradní domky, pletiva, semena, ale i skleníky a pařeniště. Ve studiu si pak vyberete z bohaté nabídky dveří nejenom do interiéru. Hledáte plovoucí podlahy? Pak se určitě zaměřte i na tuto kategorii. Rozhodně budete mít z čeho vybírat.

Akční letáky Haus Spezi

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Haus Spezi a nakupujte ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba

Haus Speci naleznete přímo v Třebíči (Střítež) v obchodním centru Stop Shop. V kamenné prodejně můžete nakupovat denně včetně víkendů a to od 8:00-19:00. Pokud se rozhodnete nakupovat přes e-shop, bude pro vás nákup ještě jednoduší. Žádná otevírací doba se vás nebude týkat. Jednoduše nakoupíte kdykoli budete potřebovat.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků