Tescoma - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Tescoma

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Tescoma

Český výrobce chytrých kuchyňských potřeb v originálním designu má svoje centrum ve Zlíně. Řada výrobků Tescomy získala prestižní ocenění za design. Společnost funguje na českém trhu už od roku 1992 a v současné době prodává zboží ve 130 zemích světa. Kromě kamenných poboček, které naleznete ve větších i menších městech po celé České republice, můžete pořídit výrobky od Tescomy také online na e-shopu https://eshop.tescoma.cz za skvělé ceny. Sledujte pravidelně leták s aktuální nabídku a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích a slevách vědět včas. Tak neplaťte za zboží víc, než je skutečně nutné.

Proč nakupovat v Tescomě?

Pokud hledáte kompletní sortiment potřeb do kuchyně, pak ho najdete právě u Tescomy, která se zároveň může pochlubit profesionálním servisem. Kromě výrobků na vaření, pečení, stolování, krájení a dalších, vydává Tescoma i recepty, které testuje jejich vlastní šéfkuchař. Inspiraci můžete načerpat z video receptů nebo na blogu na oficiálním webu firmy. Legendární hrnce od Tescomy koupíte v akci za zlomek původní ceny. Podívejte na do letáku nebo prolistujte katalog a hned budete vědět, jaké zboží je zrovna ve slevě. V Tescomě najdete spoustu vychytávek do kuchyně, které jinde nenajdete. Tato společnost pružně reaguje na všechny potřeby a přání, které jste kdy v kuchyni měli. Prohlédněte si katalog a přesvědčte se sami.

Akční leták Tescoma

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Tescoma a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Tescoma

Prodejny Tescoma najdete hned na několika místech po celé České republice například v Brně, Praze, Ostravě, Liberci, Pardubicích nebo Olomouci. Neprobíhá zrovna výprodej? Podívejte se do letáku, ať vám neuniknou žádné slevy vybraného zboží. Otevírací doba je většinou od 9:00-20:00. Na přesnou otevírací dobu pobočky, která je nejblíž k místu vašeho bydliště se můžete podívat na interaktivní mapě na stránkách Tescoma.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků