Kitos - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Kitos

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Kitos

Firma působí na trhu od roku 2010 a zabývá se prodejem kuchyňského náčiní a domácích potřeb. Široká nabídka výrobků, kvalitní zákaznický servis a příznivé ceny dělají z Kitos jednoho z nejvýznamnějších prodejců v tomto oboru. Pobočky najdete ve větších i menších městech po celé České republice mimo jiné v Praze, Brně, Znojmě nebo v Kladně. Sledujte pravidelně akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Vše vám přinášíme na kompasslev.cz. S námi budete o každé akci vědět včas.

Proč nakupovat v Kitos

Kromě kamenných poboček využijte pro nákup také přehledný e-shop https://www.kitos.cz a vybavte svou domácnost online. Najdete zde náčiní pro vaření, krájení, pečení i stolování stejně jako pomůcky pro úklid domácnosti. Kitos nezapomíná ani na dekorační a relaxační stránku domova. Zakoupíte zde například i vonné svíčky nebo aromalampy. Právě jednotlivé dekorace vytváří pocit domova a příjemné atmosféry, tak tento prvek určitě nepodceňujte. Všechno zboží přitom nemusíte kupovat za plnou cenu. Stačí, když budete sledovat nárazové akce nebo výprodeje, které Kitos pravidelně zveřejňuje prostřednictvím letáku.

Na e-shopu se nechte inspirovat také blogovými články, které vám přinesou vynikající typy pro domácnost, pečení a vaření. Zjistíte například, jak jíst zdravěji nebo jak upéct nejlepší levandulové sušenky.

Akční letáky Kitos

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Kitos a vybavte svůj domov za ty nejlepší ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Kitos

Prodejny Kitos najdete hned na několika místech po České republice mimo jiné v Brně, Znojmě, Praze, Chrudimi, České Lípě, Havlíčkově Brodě nebo Kladně. Otevírací doba je individuální a závisí na konkrétní provozovně v daném městě. Pokud nakoupíte zboží online na e-shopu nemusíte se ale řídit žádnou otevírací dobou. Nakoupit můžete kdykoli a odkudkoli. V takovém případě si zboží můžete vyzvednout zcela zdarma buď na výdejních místech Kitos nebo si připlatit za Českou poštu.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků