Knižní klub - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Knižní klub

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O Knižním klubu

Knižní klub to je online knižní svět od největšího prodejce všech žánrů – Luxoru. Ten má celkem 31 kamenných poboček po celé České republice. Zároveň vdechl život věrnostnímu programu Knižní klub, se kterým získáte slevy na vybrané knihy a řadu slev u obchodních partnerů – např. 20% slevu do Hamleys, 20% slevu na cestování s Flixbus, zdarma prohlídku pivovarů Lobkowitz a mnoho dalšího. Sledujte pravidelný leták čtenářského klubu a nenechte si ujít žádnou mimořádně lákavou nabídku slev. Se slevovými kupóny můžete nakoupit ještě výhodněji.

Proč nakupovat v Knižním klubu?

Nákup přes knižní klub vám přinese řadu výhod. V knihkupectví Luxor získáte trvale 20% slevu na vybrané nakladatelské značky a 5% slevu na ostatní tituly a neknižní sortiment. 5x ročně dostanete zdarma katalog, ve kterém si vybere z knižních novinek. Máte svátek nebo narozeniny? Pak obdržíte speciální slevovou akci jenom pro sebe. Každý týden budete vědět o výhodných nabídkách. Díky členství v knižním klubu si můžete pravidelně přečíst zajímavé články o nejnovějších nebo nejkontroverznějších knihách na trhu. Navíc budete mít neustálou inspiraci pro nákup nových knih. Nenechte si ujít žádné novinky a prolistujte katalog Knižního klubu. Při registraci do Knižního klubu PREMIUM získáte opravdu exkluzivní slevy jako nikde jinde.

Akční letáky Knižního klubu

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Knižní klub a nenechte si ujít horké slevy na vybrané knižní tituly. Váš oblíbený žánr nebo dlouho očekávanou knihu od preferovaného autora zakoupíte levněji než za běžnou prodejní cenu. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Knižního klubu

Prodejny Luxor jsou vám k dispozici po celé České republice například v Brně, Ostravě nebo v Praze. Pokud hledáte nějakou knihu neváhejte se obrátit na ochotný personál, který vám vždy rád poskytne radu. Otevírací doba závisí na jednotlivých pobočkách. Podívejte se na stránky https://www.knizniklub.cz a najděte pobočku, která je nejblíže k místu vašeho bydliště.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků