Dedra - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Dedra

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Dedra

Firma Dedra vznikla v roce 1995 a zabývá se prodejem drogistického zboží. Základní sortiment doplňuje ještě elektro, kuchyňské doplňky, úklidové náčiní, dekorace, oděvy, obuv a šperky.  Dedra klade velký důraz na ekologii a životní prostředí, takže všechny výrobky jsou koncentrované, bez chemických škodlivin a zboží není testováno na zvířatech. Díky tomuto přístupu získala Dedra ocenění Czech Superbrands již 4x za sebou. Sledujte pravidelné akční nabídky slev v aktuálním letáku a nakupte drogerii nebo hračky za skvělé ceny.

Proč nakupovat v obchodě Dedra?

Pokud sháníte potřeby pro domácnost, Dedra je tím pravým místem právě pro vás. Kvalitní výrobky pro domácnost, elektro, dekorace ale i hračky nebo módu můžete objednat z pohodlí domova online.  Dedra navíc nabízí možnost nakupovat zboží na splátky. Po registraci na stránkách https://www.dedra.cz získáte pravidelně slevu 23 % na zboží. V obchodě seženete například papuče, pantofle nebo aviváž na praní za fantastickou cenu. Všechny dostupné výrobky si můžete také prohlédnout online v katalogu Dedra. Kamenný obchod nepotřebujete, všechny výrobky najdete na e-shopu nebo se můžete informovat u přímých prodejců. Začněte doma uklízet ekologicky šetrnou drogerií. Kromě toho tu najdete také kuchyňské potřeby (například hrnec Combivar), elektrospotřebiče, nábytek, doplňky do koupelny, dekorace, bytový textil, parfumage, hračky pro děti potřeby pro domácí mazlíčky ale i dámskou a pánskou módu, doplňky nebo vánoční ozdoby a dekorace.

Akční letáky Dedra

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Dedra a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období. Nenechte si už nikdy utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Lokace a provozní doba firmy Dedra

Sídlo firmy se nachází v České Skalici. Zboží ale můžete nakupovat online. Nemusí vás tak trápit žádná otevírací doba a nakoupíte si, kdykoli potřebujete. V České Skalici se rovněž nacházejí výrobní závody, které produkují ekologicky šetrnou drogerii a kosmetiku. Drogerie neobsahuje chlor, formaldehyd, neničí bakterie v čističkách odpadních vod a rovněž se netestuje na zvířatech.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků