Čedok - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Čedok

Jedná se o nejstarší značku české cestovní kanceláře, která působí na trhu již od roku 1920. Tradici cestování českých turistů zakládá Čedok na pobřeží Dalmácie. Právě zde si vyrvořil silnou pozici na domácím trhu cestovních služeb, jako partner pro turisty, kteří v tu dobu směřovaly do Československa. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz vás o všech akcích budeme informovat včas. Neplaťte za pobyt v zahraničí víc, než skutečně musíte.

Proč nakupovat u Čedoku?

Čedok je spolehlivý partner, s kterým se můžete vydat kamkoli do zahraničí. Čedok vám zařídí nejenom cestu autobusem, vlakem nebo letadlem do cílové destinace, ale můžete se spolehnout také na perfektní ubytování. Ať už cestujete soukromě nebo služebně, Čedok se o vás postará ve všech směrech a zajistí, aby vaše cesta a pobyt v zahraničí byl bez jakýchkoli problémů. S Čedokem můžete jet až do 50 zemí na celkem 5 kontinentech. Vybírejte z rekreačních pobytů u moře, jezer, v horách nebo poznávací víkendy ve szájrvětových metropolích. Cestujete rádi po moři? Pak si zarezervujte stylovou plavbu po světových mořích. Nebo se zaměřte na sportovní pobyty, golfové programy nebo jazykové kurzy v zahraničí. Chcete se podívat do Řecka nebo Bulharska a užít si báječné koupání v moři? Právě teď můžete cestovat za zvýhodněnou cenu.

Akční leták Čedok

Prolistujte si aktuální leták Čedok nebo katalog a vyberte si například poznávací zájezdy po Evropě, Asii nebo Americe za akční ceny. Nabídky jsou časově omezené tak neváhejte. Podívejte se na nabídky last minute a cestujte levněji a výhodněji. Užijte si nejenom léto za fantastickou cenu. Levnější letenky a ubytování získáte právě teď.

Lokace a provozní doba Čedok

Pobočky Čedok najdete na několika místech po celé České republice například v Brně, Plzni, Mostě, Jihlavě nebo v Novém Jičíně. Podívejte se na interaktivní mapu https://www.cedok.cz a najděte pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště včetně otevírací doby, která se může lišit. Chcete nastartovat u Čedoku svou kariéru? Podívejte se na příležitosti, které Čedok nabízí.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků