CineStar - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

CineStar

Pokud se dnes chodí do kina, už se tak neděje jako před pár desítkami let. To znamená, že lidé už od tohoto druhu zábavy očekávají přece jenom něco víc, než že přijdou, usadí se, zhlédnou film a zase si jdou po svých. Dnes už filmový průmysl musí nabídnout další doplňkový program. A jen taková zařízení, která v jeho rámci nabízejí ten nejlepší servis, mají naději na úspěch. Ostatně důkazem toho je CineStar.

Tato síť multikin https://www.cinestar.cz u nás vznikla v roce 2001 a v současnosti má už třináct poboček rozesetých po celé republice. Do tohoto multikina lze vyrazit nejen v Praze, dalšími městy jsou například Ostrava, Olomouc, Jihlava, České Budějovice, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Pardubice, Plzeň a Liberec.

Tím, co se zde nabízí a čím si získávají tato multikina svou přízeň u publika, je pochopitelně v první řadě využívání nejmodernější promítací techniky s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround 7.1. a ATMOS, díky čemuž je dívání se na filmy zde něčím docela jiným než v kinech našich dědečků a babiček. A navíc je v několika sálech těchto multikin využívána také 3D technologie a ve vybraných zařízeních i promítací technika HFR. Což jsou spolu s dalšími benefity hlavní důvody, proč právě sem míří lidé i v dnešní době, kdy kina mají silnou konkurenci v podobě dalších médií.

Program CineStaru zaručuje, že bude každý z návštěvníků spokojen. A to ať už má rád   komedie, horory nebo thrillery, filmy s titulky nebo ty dabované, a rodiny s dětmi pak úžasné animáky. Samozřejmostí je tu také bohaté občerstvení, v jehož sortimentu nechybí klasika jako popcorn nebo nachos.

CineStar je tedy multiplexem ve všech smyslech tohoto slova. Navíc nabízí ještě jednu možnost pro všechny, kteří se sem právě nechtějí jít bavit a utrácet své peníze. Zkuste si tu naopak nějaké přivydělat pomocí zajímavé brigády, která je vhodná nejen pro studenty.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků