Banquet - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Banquet

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti BANQUET

Firma BANQUET se zabývá prodejem sortimentu domácích potřeb, keramiky, skla a porcelánu. Najdete zde vše, co potřebujete pro přípravu jídel, nápojů, stolování nebo skladování jídla. Tuto značku si oblíbili zákazníci především pro velmi širokou nabídku produktů ve skvělém designovém provedení, které jsou ale zároveň funkční a praktické. Sledujte pravidelné akční letáky nebo katalogy a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Nádobí nyní pořídíte levněji a výhodněji než kdy dřív. Na kompasslev.cz budete o všech fantastických akcích vědět včas.

Proč nakupovat v BAQUET?

V BANQUET najdete všechny produkty na jednom místě. Pořídíte zde například jídelní soupravy, hrnce, hrnky, sady talířů, mísy, nože, sklenice, pánve nebo dózy a boxy, ve kterým uskladníte bezpečně všechny potraviny i hotová jídla. Výrobce BANQUET najdete nejenom v prodejnách, ale také na e-shopu. Právě tady si pohodlně vyberete například nové talíře nebo vše, co potřebujete pro vaření či pečení. Chcete nakoupit ještě výhodněji? Pak se přihlaste do věrnostního programu BANQUET KLUB. Díky členství získáte bonus ve formě výhodných slev na vybrané zboží. Zároveň budete vědět o všech novinkách a nepřehlédnete žádné výprodejní nabídky. Potřebujete se o výběru zboží poradit a nechce se vám přitom do kamenné prodejny? Využijte zákaznickou linku a objednejte zboží přes telefon.

Akční letáky BANQUET

Na kompasslev.cz vám pravidelně přinášíme akční letáky. Jaké zboží je nyní v BANQUET ve slevě? Prolistujte si leták a objevte výhodné nabídky, díky kterým právě teď nakoupíte lépe a výhodněji. O všech akcích budete vědět včas. Tak nekupujte zboží za plnou cenu, když ho můžete pořídit za zlomek původní ceny. Stačí, když vychytáte slevy.

Lokace a provozní doba BANQUET

Prodejny BANQUET najdete například v Praze nebo Ostravě. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většinou je ale otevřeno od 9:00-18:00. Pokud nechcete být omezeni otevírací dobou nebo lokalitou, nakupte zboží online na e-shopu. V klidu si vyberte výrobky, které doplní vaši domácnost a pomohou vám v kuchyni při přípravě jídel a nápojů včetně jejich uskladňování.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní