Kaufland - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Kaufland

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Červenobílé Káčko patří jednomu z velmi známých hypermarketů. Jak určitě tušíte, tak se jedná o Kaufland, který nabízí skutečně bohatý sortiment.

Kaufland prodejny a pracovní doba

Snad každý zná hypermarket s potravinami, kdy jeho červenobílé písmeno K svítí do dálky a provází ho celkem jednoduchý slogan „Kaufland moje první volba“. O tom, zdali je skutečně prvním, kam zamíříte pro svůj nákup, rozhoduje i realita, zdali se nachází poblíž jeho pobočka. Je pravdou, že Kaufland nabízí ve svém sortimentu několik stovek výrobků exkluzivních značek a pokud se podíváme na cenovou relaci, tak skutečně můžeme souhlasit s tím, že je dostupná pro všechny uživatele. V naší republice najdete dostupné Kaufland pobočky, a úplně první prodejna byla otevřena u nás v roce 1998. V současné době má Kaufland prodejny v Praze i v jiných regionech a otevírací doba je každý den od 7:00 do 22:00.

Letáky Kaufland  - zboží za akční cenu

Kaufland nabízí více jak 20 000 položek zboží. Přirozeně hodně sortimentu se dotýká čerstvých potravin, včetně pečiva, ovoce a zeleniny, mléčných produktů nebo dokonce bohatého výběru lahůdek u obslužného pultu. Rovněž zde naleznete cenově zvýhodněné zboží v oddělení domácích potřeb, dále sekci textil, elektro, papírnictví, drogérie a mnohé další. Mimochodem v akčním letáku si můžete prohlédnout týdně měnící se sortiment. Pracovní doba je sice poměrně dost dlouhá, ale přesto není žádný problém si vše důkladně prohlédnout z domova. Kaufland.cz vám odpoví na všechny vaše otázky a naleznete zde i jakou má Kaufland otevírací dobu dnes nebo jaká je otevírací doba v Kauflandu na Silvestra, což ostatně platí i na otevírací dobu v neděli.

Kaufland pobočky nabízí věrnostní kartu

Kromě toho, že máte k dispozici širokou škálu produktů, tak navíc Kaufland zboží nabízí za zvýhodněnou cenu s věrnostním účtem. Ten můžete spravovat skrze aplikaci v mobilním telefonu a své věrnostní body výhodně uplatnit. Kaufland pobočky jsou připraveny vám vždy pomoci, pokud si nebudete vědět rady nebo případně si můžete vyhlédnout akční zboží v letáku. Kuchtíci zase ocení inspiraci v podobě zajímavých receptů.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků