Knihy Dobrovský - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Knihy Dobrovský

Rodinné knihkupectví vzniklo už v roce 1990. Kromě knih zde zakoupíte i papírenské zboží, můžete si poslechnout autorská čtení, besedy nebo se zúčastněte autogramiády. Místo prodavačů zde najdete knihkupce. Právě proto se na ně kdykoli můžete obrátit pro radu. Sledujte pravidelně akční letáky plné slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Tak kupte knihu nebo další sortiment zboží za zlomek původní ceny. Pokud při nákupu zadáte speciální slevový kupón, budete mít knihy ještě levněji.

Proč nakupovat v Knihách Dobrovský

V prodejnách na vás čeká milý a ochotný personál, který vám pomůže najít, co zrovna hledáte nebo vám doporučí titul, pokud nemáte zrovna inspiraci. Četbu můžete vybírat také na e-shopu https://www.knihydobrovsky.cz. Nezapomeňte se zaregistrovat do klubu Knihy Dobrovský. Získáte řadu zajímavých slev, a navíc akční nabídky v době, kdy máte například narozeniny nebo svátek. Kromě papírových knih zde pořídíte také audioknihy, e-knihy, různé společenské a stolní hry, filmy, sortiment z papírnictví nebo dárky pro své nejbližší včetně těch úplně nejmenších dětí. Zkrátka jakmile jednou zavítáte do tohoto rodinného a barevného knihkupectví, s prázdnýma rukama rozhodně neodejdete.

Akční leták Knihy Dobrovský

Prolistujte si aktuální leták Knihy Dobrovský a zjistěte, jaké slevy jsou pro vás připravené na toto období. Za zboží nemusíte platit plnou cenu. Nakupujte výhodněji a chytře. Stačí, když víte, jaké akční zboží si pro vás obchody Dobrovský přichystaly právě teď. Na kompasslev.cz pro vás chystáme letáky Knihy Dobrovský ve vysoké kvalitě.

Lokace a provozní doba Knihy Dobrovský

Knihy Dobrovský najdete hned na několika místech po celé České republice například v Brně, v Plzni, v Ostravě, Olomouci, Pardubicích, Liberci nebo ve Zlíně. Navštivte dvě velké pobočky v centru Prahy – Anděl a Václavské náměstí. Na stránkách prodejce najdete otevírací dobu. Většina poboček má ale otevřeno od 9:00-21:00. Zeptejte se v prodejnách, zda nehledají posilu pro svůj tým a nastartujte svou kariéru právě zde.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků