Koberce BRENO - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti KOBERCE BRENO

Firma působí na trhu od roku 1994 jako velkoobchod s podlahovými krytinami. Jedná se o ryze českou společnost, která patří mezi nejvýznamnější tuzemské prodejce podlahových krytin. Pobočky naleznete na celém území České republiky. V roce 2006 firma expandovala také na Slovensko. Chystáte se na rekonstrukci bytu či domu nebo vybavujete svůj domov skutečně od podlahy? Pokud hledáte linoleum, koberce, vinyl nebo další podlahové krytiny, pak zajeďte do BRENA. Tady si určitě vyberete. Sledujte pravidelně akční leták BRENO a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Proč nakupovat v KOBERCÍCH BRENO?

Ve specializované síti prodejen najdete kompletní sortiment podlahových krytin. Bytové koberce, zátěžové nebo vlněné koberce, kusovky, luxusní kousky koberců, PVC v designech, které imitují dlažbu či dřevo. Kromě nákupu a poradenství si na pobočkách můžete objednat také dovoz materiálu a pokládku. Nakupovat můžete i online na e-shopu https://www.breno.cz. Díky letáku se o všech zajímavých akcích dozvíte včas. Můžete tak například využít víkendové slevy, ve kterých nakoupíte podlahové krytiny za zlomek ceny. Aktuální ceník najdete buď na oficiálních stánkách prodejce nebo se podívejte přímo do některé prodejny. Hledáte užitečné tipy pro svůj domov? Pak zavítejte na stránky BRENO a přečtěte si zajímavé články, které se vám budou hodit nejenom při výběru podlahových krytin.

Akční letáky KOBERCE BRENO

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku KOBERCE BRENO a nenechte si ujít podlahové krytiny za zajímavé ceny. Aktuální nabídku za letáku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba KOBERCŮ BRENO

BRENO najdete na několika místech po celé České republice například v Brně, Ostravě, Liberci, Praze, Pardubicích, Plzni nebo Opavě. Otevírací doba je od 9:00-19:00. V případě, že sortiment zboží nakoupíte online přes e-shop, neplatí pro vás žádná otevírací doba. Svůj nákup můžete uskutečnit kdykoli a odkudkoli. Na kompasslev.cz se o všech nabídkách dozvíte včas.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků