Lidl - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Lidl

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Některé obchody mají poměrně dlouhou historii svého vývoje a není tomu ani jinak v případě známého a velmi oblíbeného obchodního řetězce Lidl.

Výhodné nákupy v Lidl prodejnách

Pokud bychom se chtěli dostat skutečně až k pramenům začátku vzniku, museli bychom se podívat zpět do roku 1973, kdy byla otevřena první prodejna Lidl  a to v německém Ludwigshafenu. V České republice se objevil až roku 2003, kdy se otevřelo 50 prodejen, v současné době se již číslo blíží k necelým 300 pobočkám. Od roku 2017 funguje naprosto bezchybně e-shop, který nabízí řadu zajímavého sortimentu. Zhruba 80 % zboží tvoří přes 100 privátních značek. Navíc v nabídce Lidl shop výprodej se nalezne zboží za zlomek ceny. Prodejní plochy stále zdokonaluje a pro své zákazníky tak připravuje každý týden jinou akci. Zvláště jsou velmi oblíbené týdny, kde se nabízí sortiment z různých kontinentů, například Lidl a italský týden. Lidl prodejny jsou zásobeny kvalitním zbožím, které bude odpovídat Itálii.

Lidl pobočky a otevírací doba

O tom, jaké se chystají akční nabídky, se můžete dozvědět přímo z letáků nebo webových stránek. Zajímavá a velmi oblíbená je rovněž aplikace Lidl Plus, kde lze získat slevové kupóny nebo jiné zákaznické výhody. Není problém zde například vyhledat i nejbližší Lidl pobočky, včetně toho, jak má Lidl otevírací dobu. Lidl má například stejnou otevírací dobu v Praze jako v jiných svých pobočkách, od 7:00 do 20:00 hodin a rozhodně vás potěší, že má Lidl v ČR otevřeno i v neděli, což Lidl v Německu nemá.

Nakupte ještě výhodněji v Lidl shop výprodeji

Lidl nabízí velmi rozsáhlý sortiment a navíc výrobky dosahují vysoké kvality, za velmi dobrou cenovou relaci. Můžete si tak pod jednou střechou zakoupit nejen potraviny, ale rovněž i drogérii, elektroniku, oblečení, školní pomůcky, hračky nebo další praktické věci pro zahradu, včetně substrátů a osiva. Myslí zde i na domácí mazlíčky i malá miminka. Na své si zde přijdou rovněž kutilové, kdy je potěší drobné nářadí. Samozřejmě vše si lze i velmi snadno objednat z pohodlí domova a nechat si zásilku dovézt až na uvedenou adresu.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků