Luxor - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Luxor

Jednoho z největších knihkupců v České republice najdete ve všech větších městech jako je Plzeň, Praha, Brno, Hradec Králové a další. Luxor nabízí všechny možné žánry a titulky a pravidelně informuje čtenáře o knižních novinkách a bestsellerech. Na stránkách https://www.luxor.cz si rozbalte speciální kalendář akcí a nenechte si utéct zajímavé akce jako jsou křty knih, autogramiády a další. Sledujte na kompasslev.cz pravidelně katalog, díky kterému můžete nakoupit knihy se skvělou slevou. Nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Blíží se Black Friday? Pak zbystřete ještě víc. Knihy můžete pořídit za zlomek původní ceny.

Proč nakupovat v Luxoru?

V knihkupectví zakoupíte všechny tituly a žánry, o kterých se mluví. Luxor také provozuje Knižní klub, kde po registraci získáte exkluzivní slevy. Kromě tištěných knih máte možnost objednat si také e-knihy a audioknihy a zakoupíte zde i doplňkový sortiment jako kalendáře nebo diáře. Sledujte pravidelné katalogy a letáky a o všem budete vědět jako první. V knihkupectví Neoluxor pořídíte také fantastické dárky pro své nejbližší, které potěší. Pro děti tu najdete knihy pro nejmenší plné pohádek, říkanek nebo písniček. Zakoupíte tu i puzzle nebo plyšové hračky či společenské hry. Maminkám se podívejte po dárku v oddělení románů nebo kuchařek. Tatínci možná uvítají dárek ze sekce detektivek.

Akční letáky Luxor

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Luxor a nenechte si utéct bestsellery a novinky ze světa knih. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Zjistěte, jak nakoupíte výhodněji a lépe a zároveň získejte nejnovější informace o knižních bestsellerech.

Lokace a provozní doba Luxor

Knihkupectví Luxor najdete po celé České republice. Jenom v Praze je pro vás připraveno 13 prodejen se svou širokou knižní nabídkou. Otevírací doba závisí na konkrétní prodejně. Mezi 9:00-19:00 hodinou byste ale měli nakoupit v jakékoli pobočce. Nenechte si ujít žádné akční nabídky nejenom knih ale i doplňkového sortimentu jako jsou společenské hry, krásné a designové záložky, mapy, učebnice a mnoho dalšího.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků