Informace o obchodu Merkury Market

Letáky Merkury Market

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Merkury Market

Firma Merkury vznikla už v roce 1991 a zabývá se prodejem dlažby, obkladů, truhlářských výrobků, oken, dveří, plovoucích podlah a dalšího stavebního sortimentu. Najdete zde nabídku zahraničních dodavatelů z Německa, Španělska nebo Itálie. Merkury market nabízí zákazníkům také obrovský výběr lustrů, lamp, tapet, závěsů nebo koberců za bezkonkurenční ceny. Stavět nebo rekonstruovat tak můžete mnohem levněji, a přitom stejně kvalitně. Průběžně pro své zákazníky připravují také slevové akce, ve kterých nakoupíte ještě výhodněji. Sledujte pravidelně aktuální leták a nakupte ještě výhodněji. Na kompasslev.cz vám neunikne žádná mimořádně výhodná nabídka.

Proč nakupovat v Merkury Market?

Pokud se chystáte vybavit svůj byt či dům, pak je pro vás Merkury Market tou správnou volbou. Vysoká kvalita, designerské provedení od zahraničních výrobců a bezkonkurenční ceny, které vám umožní zrealizovat veškeré práce na bytě či domě. Pobočky naleznete v Polsku a na Slovensku. Zakoupené zboží vám Merkury doveze během 24 hodin. Stačí, když si nábytek nebo nové dveře do interiéru vyberete na e-shopu v katalogu produktů. Díky akčnímu letáku můžete zboží navíc nakoupit nikoli za plnou cenu, ale za pouhý zlomek. Merkury Market přináší pro své zákazníky pravidelné akce, díky kterým můžete ušetřit. Potřebujete novou kuchyň a přemýšlíte, do jakého stylu ji sladit? Pak se určitě podívejte na oficiální stránky Merkury Market a nechte se inspirovat designovým nábytkem, který si skutečně zamilujete.

Akční letáky Merkury Market

Prolistujte si akční letáky Merkury Market a nenechte si ujít zboží za akční ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Merkury Market

Prodejny najdete na Slovensku a v Polsku. Nejblíže tak budete mít některou z poboček v případě, že bydlíte na východě České republiky například v Těšíně. Podívejte se, která pobočka je vám nejblíž pomocí interaktivní mapy na stránkách https://www.merkurymarket.cz. Otevírací doba je standardně od 8:00-20:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků