Pandora - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Pandora

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Pandora

Firma Pandora navrhuje, vyrábí i prodává ručně dokončované šperky z vysoce kvalitních materiálů. Díky rozličným motivům přívěsků i samotných šperků může každá žena vyjádřit svou individualitu nebo zachytit jedinečný okamžik svého života. Výrobky Pandora se prodávají ve více než 100 zemích světa a 2 700 prodejnách. Firma je na trhu od 80 let 20. století. Sledujte pravidelně akční letáky plné slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz vám všechny novinky přinášíme včas. Tak nekupujte šperky za plnou cenu, nyní je nakoupíte mnohem výhodněji.

Proč nakupovat v Pandoře?

Šperky od Pandory si oblíbily ženy po celém světě. Muži tu stojí dlouhé fronty především v období Vánoc. Koupíte tu nádherné náramky, skvostné náušnice, krásné prsteny nebo zajímavé a velmi originální přívěsky. Právě v Pandoře si můžete sestavit svůj vlastní náramek a dát si na něj korálky podle svého vkusu. Udála se ve vašem životě nějaká zajímavá změna? Porodila jste dítě, měla oslavu kulatin nebo prostě víte, že vaším koníčkem je cestování nebo knihy? Pandora má symboly pro všechny příležitosti a vy si je právě teď můžete dát na svůj náramek a vyprávět tak ostatním svůj příběh prostřednictvím krásného šperku. Kromě kamenných prodejen se na šperky můžete podívat také na e-shopu https://www.pandora.net/cs-cz nebo v katalogu. Pokud chcete ušetřit ještě víc, nenechte si ujít výprodejové slevy nebo outlet.

Akční letáky Pandora

Prolistujte si aktuální leták plný slev a udělejte radost sobě nebo svým blízkým nádherným šperkem za mimořádně výhodnou cenu. Na kompasslev.cz vám přinášíme informace o zlevněném zboží ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Nemusíte utrácet horentní sumy za šperky. Právě naopak. Vychytejte výhodnou akci, ve které si můžete udělat radost za zlomek původní ceny.

Lokace a provozní doba Pandory

Pobočky Pandory najdete po celé České republice například v Praze, Brně nebo v Ostravě. Provozní doba se liší v závislosti na lokaci prodejny. Pokud je prodejna součástí obchodního centra, pak se otevírací doba řídí otevírací dobou OC. Většinou je otevřeno od 9:00-20:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků