RAVAK - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti RAVAK

Firma RAVAK má více než 20 let historie. Zabývá se prodejem umyvadel, vodovodních baterií, WC, van, sprchových a vanových zástěn, dřezů a dalších komponentů do vašeho domova. Kromě kamenných poboček, které se nachází ve větších i menších městech po celé České republice, můžete nakoupit sortiment také online. Sledujte pravidelně akční letáky na kompasslev.cz a nakupte příslušenství do koupelen za zlomek původní ceny. S námi budete o všech výhodných akcích vědět včas.

Proč nakupovat v RAVAKU?

Na pobočkách dostanete prvotřídní poradenství a stejně tak se můžete zeptat na cokoli na webových stánkách nebo přes telefon. Na e-shopu naleznete také video sekce, kde se dozvíte vše o novinkách nebo si prohlédnete návodná a montážní videa. Při objednávce online si můžete nechat poslat zboží z nabídky přímo domů. RAVAK pravidelně vyhlašuje také výprodeje posezónního zboží. Vybraný sortiment pak nakoupíte za pár korun. Hledáte například univerzální montážní sadu nebo snad novou rohovou vanu do vašeho domova? Podívejte se na některou z poboček RAVAKU nebo do katalogu produktů online. Třeba právě teď jsou tyto položky ve slevě. Bohatá nabídka z RAVAKU vás jistě uspokojí. Koupíte zde kvalitní a vysoce designové komponenty do své koupelny za příznivou a dostupnou cenu. Potřebujete nějaký výrobek do domácnosti přímo na míru? Na e-shopu https://www.ravak.cz využijte konfigurátor a navrhněte si nábytek do koupelny přesně tak, jak potřebujete. RAVAK – to jsou koupelny promyšlené do posledního detailu.

Akční letáky RAVAK

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku RAVAK a nakupujte zboží ve slevách za ty nejlepší ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba RAVAK

Prodejny RAVAK najdete hned na několika místech po celé České republice mimo jiné také v Hradci Králové nebo v Plzni. Na e-shopu jsou vám k dispozici pracovníci na zákaznické lince, kteří vám s čímkoli poradí od 7:00-17:00 od pondělí do pátku. Prolistujte si leták plný slev a nakupte levněji právě teď.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků