SEVT - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky SEVT

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti SEVT

Firma vznikla už v roce 1992 a zabývá se vydáváním hospodářských a úředních tiskopisů, prodejem odborné literatury, kancelářských potřeb, školního sortimentu a také distribucí věstníků a zpravodajů. 3 kamenné pobočky najdete v Brně, v Českých Budějovicích a v Praze nebo si objednejte zboží online na e-shopu https://www.sevt.cz. Zásilku si můžete vyzvednout na 1 700 výdejních místech po celé České republice. Sledujte pravidelně aktuální letáky a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Nebo použijte při nákupu slevový kupón, díky kterému nakoupíte opravdu výhodně. Na kompasslev.cz se o všech akcích dozvíte včas.

Proč nakupovat v SEVT?

V SEVT pořídíte například výbavu pro svého školáka za vynikající cenu. Prohlédněte si sortiment v pravidelném čtvrtletním katalogu, který SEVT vydává. Najdete tu vše pro školáky nebo předškoláky – ať už se jedná o výtvarné potřeby, hračky nebo dětské knihy. Hladce vybavíte svou kancelář v práci i doma. SEVT nabízí také drogerii, vyberete si z široké škály čistících a dezinfekčních prostředků. Podívejte se do letáku, zda pro vás SEVT na aktuální období nepřipravil například dopravu zdarma. Pokud ano, nezáleží na tom, za kolik objednáte. Celou objednávku obdržíte bez příplatku za dopravu, ten jinak platíte vždy, když je objednávka menší než 1 500 Kč. Zboží si můžete vyzvednou na 1 700 výdejních místech po celé České republice. Podívejte se, které místo Zásilkovny je nejblíž k vašemu bydlišti.

Akční letáky SEVT

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku SEVT a pořiďte vše do kanceláře, domova i do školy za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba SEVT

Prodejny SEVT se nachází ve třech kamenných pobočkách v Praze, Brně a v Českých Budějovicích. Otevírací doba je od 8:00-18:00. Pokud objednáte zboží online, můžete tak učinit kdykoli a odkudkoli a nebudete závislí na žádné otevírací době. Prohlédněte si letáky a zjistěte, jaké zboží je v akci právě nyní.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků