Sparkys - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Sparkys

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Sparkys

Prodejna hraček je na českém trhu už 20 let. Za tu dobu otevřela 18 obchodů po celé České republice. Seženete tu hračky pro všechny věkové kategorie. Několikrát do roka nabízí Sparkys svým zákazníkům nabídku výrobků všeho druhu za výjimečně nízké ceny, kterou si můžete prohlédnout v sezónních katalozích. Během roku připravuje firma také výhodné akce na určitý druh zboží. Ve Sparkys si vybere každé dítě i dospělý. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Tak neplaťte za zboží víc, než musíte. Hračky teď pořídíte za zlomek původní ceny.  

Proč nakupovat ve Sparkys?

Zamilujete si příjemnou atmosféru obchodů a vstřícný personál, který vám pomůže s výběrem. Ve Sparkysu zkrátka zapomenete na starosti všedního dne a na chvilku se přenesete do dětského světa plného her a bezstarostnosti. Pokud se stanete členy věrnostního klubu, získáte výhody ke každému nákupu. Ve Sparkys nakoupíte pro své děti auta, autodráhy, vláčky, puzzle, hry, školní potřeby, ale i oblečení nebo dárky. Nakupte na pobočkách nebo využijte e-shop a pořiďte svým dětem smysluplné hračky z pohodlí domova. Miluje vaše dítě Lego? Nová sada nemusí být vůbec drahá. Podívejte se do aktuálního letáku, jestli právě teď není na stavebnici Lego sleva. Hračkářství Sparkys pro vás má vždy přichystané ty nejlepší možné nabídky slev.

Akční letáky Sparkys

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Sparkys a nenechte si utéct zajímavé slevy na hračky za pohádkově nízké ceny. Udělejte svým dětem radost, a přitom šetřete peněženku. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Sparkys

Hračkářství Sparkys najdete hned na několika místech po celé České republice například v Brně, Olomouci, Benešově, Plzni nebo Jihlavě. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Pokud je hračkářství součástí obchodního centra, pak se řídí otevírací dobou OC, nejčastěji od 9:00-21:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - děti
Hlídač akcí, slev a letáků