TESCO - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky TESCO

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Mezi poměrně velké maloobchodní prodejce patří mimo jiné Tesco, které nabízí velmi rozsáhlý sortiment a zajišťuje další služby pro své zákazníky.

Tesco Czech republic a trochu historie

Pokud nahlédneme do historie, tak Tesco má velmi zajímavý začátek, který sahá do roku 1919. V tomto roce Jack Cohen, vysloužilý voják z britského královského letectva, začal prodávat potraviny z přebytečných válečných zásob. V té době rozhodně netušil, jakou to bude mít budoucnost a vznikne Tesco Czech Republic. Zhruba o pět let později začal prodávat první vlastní výrobek, kterým byl Tesco čaj. Za jménem stojí dva představitelé T. E. Stockwell a Jack Cohen. První kamenný obchod Jack Cohen otevírá v roce 1929 v severním Londýně. U nás se Tesco obchody objevily v roce 1996, kdy obchodní řetězec převzal síť obchodních domů K-mart, následně Carrefour, Edeka, Žabka a Koruna. První hypermarket vykvetl na Zličíně v roce 1998.

Pracovní doba na prodejnách Tesco

Pokud vás zajímá, jakou má Tesco otevírací dobu, tak je dobré navštívit www.itesco.cz, kde si můžete vybrat Tesco prodejny podle vlastního výběru a zjistit tak nejen otevírací dobu, ale i další nabídky a informace. Ne v každém městě je stejná možnost. Tesco Eden otevírací doba se nemusí shodovat například s otevírací dobou v Karviné nebo Českých Budějovicích. Záleží i na tom, zdali se jedná o hypermarket nebo supermarket, kde jsou nabídky zboží poměrně nižší. Nicméně vás potěší otevírací doba na Silvestra, Tesco je tu pro vás i v tento čas. Pokud chcete nakoupit nonstop, můžete využít online služeb a opět si zjistit potřebné informace nebo využít služeb klikni a vyzvedni.

Tesco sortiment za akční ceny

Tesco sortiment je velmi bohatý, nalezne zde potravinářský i nepotravinářský sortiment, drogérii, sortiment pro děti, motorová vozidla, oblečení s vlastní značkou F&F a mnohé další. Výrazně ušetříte s Clubcard a mobilní aplikací, kde máte přehledné informace o vašem účtu. Navíc získáte odměny za své nákupy a můžete je proměnit na platební poukázky. Tesco nabízí i finanční služby, mobilní služby, akční zboží, pravidelnou obměnu letáků, zvýhodněných akcí a mnohé další. V Tescu se skutečně vyplatí nakupovat. 

Typ obchodu
Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků