Nahrajte chybějící leták

TREFA coop - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu TREFA coop, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu TREFA coop a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu TREFA coop, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například alkohol za akční cenu 7,90 Kč. Za povšimnutí stojí i sýr za příznivých 16,90 Kč. V letácích TREFA coop je v akci i pivo, aktuálně stojí 7,90 Kč. Nenechte si ujít ani produkt víno za zvýhodněnou cenu 54,90 Kč.

Nejoblíbenější produkty v letácích TREFA coop

Cukr za 49,90 Kč, v akci od 16.6.2021 do 22.6.2021

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový? Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu TREFA coop na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě TREFA coop
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě TREFA coop. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě TREFA coop, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu TREFA coop a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 2 aktuálních letáků TREFA coop platných až do 22.6.2021. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety a to konkrétně: alkohol, káva, sýr, limonáda, oplatky, prací prostředek, jogurt, ležák, světlé pivo, madeta, které můžete koupit v 31 pobočkách v městech České Budějovice, Písek, Milevsko, Adamov, Protivín a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 238 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu TREFA coop, kde najdete 154 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky TREFA coop
TOP letáky

Produkty

Prodejci