KASVO - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu KASVO, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu KASVO a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu KASVO, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.
Leták KASVO
Leták KASVO - 21.3.2022 - 31.3.2022.
21.3.-31.5.2022
Platný ve všech prodejnách KASVO
 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu KASVO na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě KASVO
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě KASVO. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě KASVO, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu KASVO a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 1 aktuálních letáků KASVO platných až do 31.5.2022. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Nábytek a to konkrétně: sedací souprava, polštář, taburet, rošt, pohovka, křeslo, postel, stolek, rohová sedací souprava, komoda, které můžete koupit v 14 pobočkách v městech České Budějovice, Havířov, Zlín, Prostějov, Přerov a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 312 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu KASVO, kde najdete 2 letáků, jejichž platnost už skončila.

Nejnovější letáky

Prodejci - nábytek