Black Red White - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Black Red White

Prodejní síť Black Red White disponuje 2 300 prodejními místy po celém světě. Zabývá se prodejem nábytku a velký důraz klade hlavně na ekologii. Všechny materiály a komponenty, které výrobce používá k výrobě nábytku, splňují požadované atesty pro Evropskou unii. V Black Red White pořídíte nádhernou, kvalitní a designovou kuchyň, stejně jako pohodlnou sedačku nebo úložné skříňky. Sledujte aktuální leták a nenechte si utéct mimořádně výhodné nabídky.

Proč nakupovat v Black Red White?

V obchodech nebo na e-shopu vybavíte kompletně celou domácnost. V nabídce naleznete komody, kancelářský nábytek, matrace, postele, police, skříně, jídelní stoly a mnoho dalšího. Prodejny stojí ve všech velkých i malých městech po celé České republice. V pobočkách i na e-shopu zaplatíte všemi způsoby a sami si zvolíte dopravce, který vám zboží zaveze až k vám domů. Na e-shopu si prohlédněte platný ceník pro všechny nabízené produkty. Podívejte se na https://www.brwcz.cz a vybavte svou domácnost od předního evropského výrobce nábytku a kuchyní.

Akční letáky Black Red White

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Black Red White a vybavte svou domácnost nebo kancelář za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Bohatý sortiment výrobků od nábytku až o kuchyně najdete v oficiálním katalogu nebo letáku s výběrovými zlevněnými produkty.

Lokace a provozní doba Black Red White

Pobočky předního evropského výrobce nábytku naleznete ve všech krajích po celé České republice. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně. Proto si nejbližší pobočku najděte na oficiálních stránkách prodejce. Nákup si můžete vzít také na splátky již od 2 000 Kč ve spolupráci s Hello Bank. Nebo nakupte výhodně a ve slevě díky pravidelnému letáku. O všech novinkách a cenově výhodných akcích vás informujeme na našich stránkách Kompasslev.cz. Tak si nenechte utéct žádnou atraktivní slevu.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků