IKEA - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky IKEA

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti IKEA

Ikea patří mezi nejznámější a nejoblíbenější nábytkářskou společnost u nás. Vznikla ve Švédsku a rozšířila se díky levnému nábytku a bytovým doplňkům po celém světě.  Aktuální letáky a katalogy IKEA se připravují po celý rok a přináší zákazníkům kvalitní zboží za zajímavé ceny. Možná právě teď nastal správný čas na inovaci vašeho domova. Sortiment IKEA je mimo jiný oblíbený také proto, že jej jednoduše smontujete dohromady. Inspirujte se čistým, vzdušným a jednoduchým skandinávským stylem. Sledujte pravidelný akční leták a nenechte si utéct žádnou mimořádně zajímavou nabídku slev.

Proč nakupovat v Ikea?

Kdo by neznal nábytek Ikea? Celosvětově má silné postavení a také u nás se těší velké oblibě, a to i přesto, že má v České republice jen čtyři prodejny. Lidem se díky příznivým cenám výlet za nábytkem a dalším vybavením do celého domu, bytu i na zahradu vyplatí. Stylový a praktický nábytek si vyberete i do své kanceláře či jiné provozovny v sekci Ikea Business.

Obrovský sortiment, příznivé ceny a služby zákazníkům (vyzvednutí zboží s dopravou, transportní služby, montážní služby, instalační služby a další) jsou hlavními důvody velkého úspěchu IKEA. A jak se v širokém sortimentu zorientovat? Začněte tím, že se seznámíte s aktuálním online katalogem IKEA. Čeká vás více než 300 stran lákavých nabídek. I vy tak jistě najdete akční nabídku šitou na míru. Potřebujete navrhnout například novou kuchyň? Zeptejte se personálu v sekci kuchyni a nechte si vytvořit návrh své nové kuchyně.

Akční leták IKEA

Už jste se podrobně seznámili se současným katalogem plným slev z IKEA? Mějte ho díky kompasslev.cz ve vysoké kvalitě. Inspirujte se a dejte vašemu domovu novou tvář. Pokud se stanete členy IKEA Family, můžete nakupovat výhodně při každém nákupu. Pro výběr nábytku nebo nové kuchyně se můžete vydat také na e-shop a uskutečnit online nákup.

Lokace a provozní doba Ikea

V České republice můžete nakupovat ve čtyřech prodejnách Ikea v Praze (Zličín a Černý Most), Brně a Ostravě. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Ikea, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků