ASKO - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky ASKO

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Asko

Asko Nábytek je významnou společností, která se zaměřuje především na prodej nábytku a bytových doplňků. Češi ji znají od roku 1991, kdy vstoupila na náš trh. V současné době si její sortiment prohlédnete v deseti prodejnách v ČR či na e-shopu https://www.asko-nabytek.cz/e-shop. Se zbožím s akčními cenami se seznámíte prostřednictvím aktuálního letáku Asko. Vychází dvakrát měsíčně. Pokochejte se kvalitním zbožím za příznivé ceny a vydejte se na nákupy. V Asku pořídíte sedací soupravy za skvělé ceny i praktické a designové kuchyně. Najdete zde i velký výběr koberců. Už teď se můžete těšit na nový leták s mimořádnou nabídkou slev.

Proč nakupovat v Asku?

Jaký nábytek se bude nejlépe vyjímat ve Vašem interiéru? Ze široké nabídky si vyberete, ať už upřednostňujete jakýkoliv styl. A nezapomeňte ani na vhodné bytové doplňky a vybavení na zahradu. Nevíte, co by se nejvíce hodilo pro Váš domov? Projděte si prodejnu, eshop či akční leták Asko a načerpejte novou inspiraci z pestré nabídky produktů. Příjemné nákupy v nábytkářském obchodu, který má co nabídnout, podtrhnou i kvalitní služby zákazníkům-odborné poradenství, zákaznický servis, doprava, montáž splátkový prodej atd.

Akční leták Asko

Prodejny Asko přispívají k tomu, aby se Vám líbil Váš domov a cítili jste se v něm pohodlně a příjemně. Díky pravidelným slevám a akcím v letáku Asko provedete velké změny i drobná vylepšení Vašeho bydlení s úsporou. A jaká lákavá nabídka na Vás čeká v aktuálním letáku Asko? Prohlédněte si ho na webu Kompas Slev ve vysoké kvalitě. Vyměňte Váš stávající nábytek za nový či pozvedněte svůj interiér vhodným bytovým doplňkem.

Lokace a provozní doba Aska

Prodejny Asko Nábytek jsou součástí velkých obchodních domů v Praze, Teplicích, Hradci Králové, Brně, Zlíně, Znojmě, Plzni, Chomutově, Táboře, Českých Budějovicích a Mladé Boleslavi. Než začnete studovat leták Asko, ujistěte se, že je určený na zboží v prodejně, do které se chystáte. Otevírací doba prodejen je většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Asko, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Nenechte si utéct mimořádně výhodné nabídky nábytku a bytových doplňků.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků