casarredo - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Casarredo
Velkoobchod s nábytkem působí na českém trhu od roku 2007 a jeho pobočky naleznete na celém území České republiky. Díky pravidelným letákovým akcím pořídíte nábytek do domácnosti nebo kanceláře za skutečně bezkonkurenční ceny. V nabídce naleznete sedací soupravy, obývací stěny, kuchyně, postele, dětský a koupelnový nábytek a další. Sledujte pravidelné slevy na vybrané produkty v akčním letáku a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Casarredo má také bohatou nabídku bytových doplňků, kterými doladíte svůj domov k dokonalosti nebo jej příjemně zútulníte.

Proč nakupovat v Casarredo?

Prohlédněte si na stránkách Kompasu nejnovější katalog pro aktuální rok a vybavte svou domácnost kvalitním a stylovým nábytkem. Kompletní nabídku můžete zakoupit na shopu https://casarredo.cz. Společnost zastupuje několik významných evropských výrobců nábytku, takže získáte garanci kvality a designu. To vše za dostupné ceny. Stáhněte si katalog, v klidu si prohlédněte zboží a vybírejte to nejlepší do vašeho domova. Casarredo vydává zvlášť také katalog zaměřený pouze na kuchyně. Budete tak vědět, jaké styly jsou moderní a jak lze ušetřit co nejvíc místa. Protože právě to je jedna z věcí, kterou na kuchyních oceňujeme – úložný prostor a zároveň dostatečně velkou pracovní plochu.

Akční letáky Casarredo

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Casarredo a nakupujte ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Širokou škálu kompletního bytového sortimentu jako jsou sedací soupravy, obývací stěny, kuchyně, postele, dětský a koupelnový nábytek včetně bytových doplňků si můžete prohlédnout také na stránkách https://www.komfort-nabytek.cz.

Lokace a provozní doba Casarredo

Prodejny naleznete po celé České republice například v Sušicích, Klatovech, Chrudimi, Ostravě a dalších místech. Centrální sklad se nachází ve Frýdku-Místku. Otevírací doba jednotlivých prodejen je závislá na konkrétní pobočce, proto si na oficiálních stránkách Casarredo vyhledejte pobočku, která je k vám nejblíž a podívejte na konkrétní pracovní dobu.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků