JENA nábytek - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky JENA nábytek

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti JENA nábytek

Firma JENA nábytek vznikla v roce 1999 a patří mezi přední české prodejce kompletního sortimentu nábytku a bytových doplňků. V nabídce na vás čekají výrobky od českých i evropských dodavatelů nábytku ve velmi vysoké kvalitě. Své si tu najdou milovníci klasiky i moderního stylu bydlení. Prodejny můžete navštívit po celé České republice od pondělí do neděle nebo využijte online prodej 24 hodin denně. Sledujte pravidelně akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Proč nakupovat v JENA nábytek?

Pokud vybíráte nábytek, může zajít osobně do některé z mnoha poboček v ČR a svůj výběr zkonzultovat s odborně vyškoleným a ochotným personálem. Víte-li co chcete, pak jednoduše navštivte e-shop na stránkách https://www.jena-nabytek.cz a nakupte vše potřebné z pohodlí vašeho domova. V JENA nábytek si vyberete zařízení do ložnice, dětského pokoje, obýváku nebo kuchyně či kanceláře. Díky pravidelným akčním slevám získáte vše do bytu či domu za bezkonkurenční ceny. Inspirujte se návrhy nejlepších designerů. Kvalitní a moderní nábytek můžete získat za zlomek ceny. Jak? Stačí, když včas zjistíte, kdy JENA nábytek chystá výhodný výprodej. Na kompasslev.cz vám pravidelně přinášíme novinky a letáky. S námi se o všech zajímavých akcích dozvíte včas. Nábytek a doplňky můžete také nakupovat výhodněji se slevovými kupóny. Tak neplaťte plnou cenu, když to není nezbytně nutné.  Potřebujete poradit s výběrem zboží do vašeho domova? Stačí, když se zeptáte v jednotlivých prodejnách. Proškolený a ochotný personál vám s výběrem vybavení vždy rád pomůže.

Akční letáky JENA nábytek

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku JENA nábytek a nenechte si utéct zajímavé slevy. Svůj domov vybavíte za zlomek původní ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba JENA nábytek

Prodejny JENA nábytek najdete po celé České republice například v Praze, Brně, Ostravě, Kolíně, Plzni, Olomouci nebo Třebíči. Otevírací doba závisí na konkrétní pobočce. Při nákupu online na e-shopu můžete nakupovat kdykoli.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků