IDEA nábytek - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky IDEA nábytek

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti IDEA nábytek

IDEA prodejny naleznete ve velkých městech jako je Brno, Praha, Zlín, Ostrava, Pardubice a další. V celkem 12 pobočkách pořídíte stylový nábytek a doplňky do svého domova. Prohlédněte si katalog IDEA nábytku a zjistěte, jaký sortiment se k vám domů hodí nejlépe. Ať už hledáte cokoli, určitě se vám bude hodit, když zboží nakoupíte ve slevě. Právě proto sledujte pravidelně akční leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Proč nakupovat v IDEA nábytek?

Pokud vybíráte nábytek, můžete zajít osobně do některé z mnoha poboček v ČR a svůj výběr zkonzultovat s odborně vyškoleným a ochotným personálem. Víte-li co chcete, pak jednoduše navštivte e-shop na stránkách https://www.idea-nabytek.cz a nakupte vše potřebné z pohodlí vašeho domova. V IDEA nábytek si vyberete zařízení do ložnice, dětského pokoje, obýváku nebo kuchyně či kanceláře. Díky pravidelným akčním slevám získáte vše do bytu či domu za bezkonkurenční ceny. Potřebujete s výběrem poradit? Zeptejte se v prodejnách personálu, který je vždy ochoten vám poradit. Kromě toho se můžete na rady a návody podívat také přímo na e-shop. Zjistíte tak například jak vybrat správnou matraci nebo jak si vybavit domácnost, pokud se vám líbí skandinávský styl. Všechno zboží je pro vás připravené skladem, takže dodávku dostanete opravdu rychle. Pokud navíc nakoupíte za víc než 3 999 Kč, pak máte dopravu zcela zdarma. Kromě kamenných poboček a e-shopu můžete k objednávce zboží využít také telefon.

Akční letáky IDEA nábytek

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku IDEA nábytek a nenechte si utéct zajímavé slevy. Svůj domov vybavíte za zlomek původní ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou akčních slev na další období.

Lokace a provozní doba IDEA nábytek

Prodejny najdete hned na několika místech po České republice například v Praze, Znojmě, Plzni, Jihlavě, Teplicích nebo Zlíně. Celkem 12 prodejen má odlišnou otevírací dobu, ale většinou tu nakoupíte mezi 9:00-18:00. Pokud zboží zakoupíte přes e-shop pak se otevírací dobou nemusíte řídit a zboží pořídíte kdykoli a odkudkoli.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků