Albert - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Albert

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Albert je známou značkou po celém Česku, přesto ne všichni znají jeho dlouhou historii. Svým zákazníkům prokazuje svoje služby více než tři desetiletí.

Nakupujte zdravě v obchodech Albert

Na počátku 90. let se otevíral historicky první novodobý supermarket v Jihlavě. V té době se jmenoval Mana. Uplynulo již více jak 30 let a bezpochyby značka Albert se stala známou po celé naší republice. Ani není divu, vždyť má více jak 300 prodejních míst. Supermarkety nebo hypermarkety najdete v každém kraji, stačí si vyhledat prodejnu a zjistit, jak má Albert otevírací dobu a kde přesně se obchod nachází. Všechny potřebné a dostupné informace naleznete na www.albert.cz, včetně toho, co Albert obchody nabízí za své služby. Prodejny Albert si drží svůj standard, jsou přehledné a vždy dostatečně zásobené. Určitě za zmínku stojí i to, že v roce 2021 získal ocenění v soutěži EFQM Global Award. Za úspěchem stála jasně definovaná strategie rozvoje, prodej kvalitního sortimentu, který Albert nabízí, čímž podporuje zdravý životní styl. Dalším bodem byla rovněž i péče o své zaměstnance a ocenění se vztahovalo i na to, jaký má Albert vztah k přírodě.

Zákaznické výhody na prodejnách Albert

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci a vše se buduje s cílem, aby se zde dobře nakupovalo. Pro zajímavost každého může potěšit zavedení věrnostních kreditů, které přinesou mnoho výhod a jistou odměnu. Vše začíná u aplikace Můj Albert, kterou si lze bezplatně stáhnout v App Store nebo na Google Play. Zde zjistíte všechny dostupné informace, například i to, jakou má Albert otevírací dobu na Silvestra. To samozřejmě není zdaleka vše, i když má Albert otevřeno, tak si můžete díky mobilní aplikaci nebo přímo na webu provést objednávku z pohodlí domova a Albert zboží doveze na místo určení, což je obrovská pomoc.

V aplikaci se rovněž dozvíte další cenné informace o akcích, můžete si prohlédnout, co nabízí letáky Albert příští týden a tím samozřejmě i jak ušetřit finanční prostředky. Výhodou je, že aplikaci lze použít v každém supermarketu nebo hypermarketu po celé republice. Zde zjistíte snadno, jakou má pracovní dobu Albert nebo se můžete dokonce inspirovat zajímavými recepty. A to rozhodně není jediné, co vás zde čeká, tak neváhejte a navštivte prodejny Albert.

Typ obchodu
Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků