Informace o obchodu ORIFLAME

Letáky ORIFLAME

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Oriflame

Švédská značka Oriflame obchoduje s kosmetickými přípravky více než 50 let. Za tu dobu se jí podařilo získat stálé a věrné zákazníky, kteří na Oriflame nedají dopustit. Společnost stále vyvíjí nové technologie ve svém centru v Dublinu. Kosmetická značka Oriflame zároveň nabízí možnost přivydělat si, jelikož se specializuje na přímý prodej svých produktů. Sledujte pravidelně aktuální katalog a nenechte si ujít žádnou mimořádnou nabídku. Online katalog vám přinášíme online na kompaslev.cz. S námi se o všech akcích dozvíte včas.

Proč nakupovat u Oriflame?

Kvalitní kosmetické přípravky s unikátní recepturou si jednoduše zamilujete. V obchodě naleznete široký sortiment make-upů, parfémů, přípravků pečujících o pleť a tělo, šamponů, kondicionérů na vlasy a mnoho dalšího. Výrobky nakoupíte v kamenných prodejnách ve velkých městech v Praze, Brně a Ostravě nebo u své kosmetické poradkyně pro Oriflame. Výrobky si můžete prohlédnout v aktuálním katalogu na e-shopu https://cz.oriflame.com. Vyzkoušejte například zázračný kelímek Oriflame, který zabraňuje vysušování pokožka a jejímu podráždění. Snadno se nanáší i roztírá a receptura je obohacena o lanolin, včelí vosk nebo minerální olej. Pokud trpíte na popraskané rty a toužíte po vláčné pokožce bez prasklinek, pak určitě vyzkoušejte tento maximálně oblíbený přípravek.

Akční letáky Oriflame

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Oriflame a nenechte si uniknout produkty za pohádkové ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky PDF se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Oriflame

Kontaktní místa Oriflame najdete v Praze, Brně, Liberci a Olomouci. Všechny produkty ale objednáte také přes svou kosmetickou poradkyni nebo na e-shopu, kde nejste ovlivněni žádnou otevírací dobou. Neplaťte za výrobky víc, než musíte. S námi je pořídíte skutečně za zlomek původní ceny.

Kromě kosmetiky pro ženy i muže tu naleznete také spoustu krásných doplňků jako jsou kosmetické tašky, šály, šátky, kabelky, vlasové doplňky a mnoho dalšího. Objevte svět Oriflame a nenechte si ujít žádné slevy.

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie
Hlídač akcí, slev a letáků