FAnn parfumerie - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky FAnn parfumerie

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti FAnn parfumerie

Kamenné pobočky najdete na celkem 41 místech ve 20 městech po celé České republice. FAnn parfumerie nabízí svým zákazníkům kromě produktů pro péči o tělo, parfémů a dekorativní kosmetiky také poradenství a líčení. Pod křídly ryze česko-slovenské společnosti vzniklo také místo, kde se o vás královsky postarají odborníci na krásu. Stojí na Praze 1 na Jungmannově náměstí, tak ho určitě vyzkoušejte. Sledujte pravidelné akční letáky nebo katalogy dozvíte se o všech zajímavých slevách včas. Nejenom parfémy tak získáte za opravdu výhodnou cenu.

Proč nakupovat ve FAnn parfumerii?

Pokud se registrujete, získáte 10% slevu na zboží. Ve FAnn parfumerii na vás čekají výrobky známých světových výrobců jako je DECLARÉ Switzerland, Evody, Max Factor a mnoho dalších. Produkty nakoupíte nejen v kamenných pobočkách, ale také na e-shopu https://www.fann.cz. Sledujte pravidelné slevy a udělejte si víc radosti za nižší cenu. Blíží se Black Friday? Pak byste měli zpozornit ještě víc. Díky této speciální akci můžete koupit například výrobky od značky Versace nebo Chloe za poloviční cenu. V prodejnách na vás čeká také profesionální a proškolený personál, která se vás postará a poradí vám s výběrem. Podívejte se na stránky FAnn parfumerie do sekce dárky a zjistěte, jaká překvapení na vás čekají, pokud právě teď zakoupíte vybrané produkty. Blíží se narozeniny, svátek nebo jiná významná událost vám blízké osoby? Zajděte do FAnn parfumerie a určitě nějaký dárek vyberete. S Bonus kartou pro věrné zákazníky můžete slevu ještě zvýšit.

Akční letáky FAnn parfumerie

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku FAnn parfumerie a vychytejte zboží ve fantastických slevách. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky na další období. S námi vám neuteče žádná mimořádně zajímavá akce.

Lokace a provozní doba FAnn parfumerie

Prodejny a kosmetické salóny najdete na několika místech po celé České republice například v Brně, v Praze, Hradci Králové, Ostravě nebo Zlíně. Pokud jsou pobočky součástí obchodních center, pak se jejich otevírací doba řídí oficiální dobou obchodního centra. Otevřeno tak mají většinou od 9:00-21:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie