Teta drogerie - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Teta drogerie

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Za úspěchem drogérie Teta stojí studentský nápad, jak si přivydělat. V té době rozhodně nikdy nepomyslel na to, že jednou budou tyto obchody po celé ČR.

Trochu historie z drogerie Teta

V roce 1992 vznikla společnost p.k.Solvent, kdy šest vysokoškolských studentů ze Žamberka se pustilo do realizace svého nápadu. Zpočátku se jednalo jen o výrobu zrcátek a dokonce ani velký vstupní kapitál k tomu nebyl zapotřebí. Obchodům se začalo dařit a sortiment se rozšiřoval. V roce 1997 se objevují první letáky a v roce 2000 už existuje 250 prodejen Teta. O šestnáct let jich je již dvakrát tolik, rovných 500 drogerií Teta. Sortiment je skutečně rozsáhlý, stejně tak jako nabízené služby, které Teta prodejny nabízí svým zákazníkům. S tím úzce souvisí i otevírací doba v Tetě, ačkoliv záleží na tom, ve které lokalitě se drogerie nalézá.

Teta prodejny nabízí bohatou škálu produktů

Zákazníci se mohou těšit na bohatý výběr, který jim nabízí Teta drogerie Brno a stejný sortiment jim nabídne i Teta drogerie Praha nebo Teta drogerie České Budějovice. Ve větších městech, jako je právě například drogerie Teta Brno naleznete i více poboček. Všechny nabízí stejný sortiment kvalitní drogerie, úklidových prostředků, ale tak krmení pro zvířecí miláčky a potřeb do domácnosti. Teta drogerie Olomouc je rovněž zásobena i základními školními pomůckami a nechybí ani dekorace na pořádnou party. Za zmínku stojí i regály se zdravou výživou.

Zákazníci se rádi vrací do drogerie Teta

Teta drogerie nabízí velmi rozsáhlé své služby. Od prodeje různého sortimentu počínaje a to s významnou úsporou pro členy Teta klubu, dále nechybí věrnostní kupóny, různé slevy, káva přímo v obchodě. Na vybraných prodejnách lze dokonce využít možnost okamžitého tisku fotografií, stačí si přinést paměťová média. Nestihli jste pobočku Teta drogerie v otevírací době? Nevadí, zboží si můžete objednat z pohodlí svého domova. Stačí se přihlásit na webové stránky teta.cz a otevře se vám svět nových možností. Navíc se můžete nechat inspirovat sezónními produkty nebo využít Teta rady a návody. Drogerie Teta má své privátní značky za velmi výhodnou cenovou relaci pro celou rodinu.

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie
Hlídač akcí, slev a letáků