Informace o obchodu Efekt

Letáky Efekt

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti EFEKT

Firma rozváží české drogistické přípravky v úsporných baleních od roku 1995.  V EFEKTU zakoupíte prací prášky, aviváže, saponáty na nádobí, prostředky na čištění WC a koupelen, čistící písky, tekutá a tuhá mýdla, konopnou kosmetiku, divokou kosmetiku, dámskou hygienu a mnoho dalšího. Výrobky pocházejí od známých dodavatelů drogerie jako je Gillete, Tento, Revital, Pure Way, Mr. Profesional atd. Díky pravidelným akčním výprodejům navíc zboží pořídíte za bezkonkurenční ceny. Sledujte pravidelně akční leták EFEKT a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Proč nakupovat v EFEKTU?

V EFEKTU nakoupíte pohodlně online na e-shopu https://efekt.cz. Jednoduše si smluvíte čas a termín doručení a kurýr vám zboží doveze na uvedenou adresu. Při objednávce nad 500 Kč získáte dopravu zcela zdarma. Zboží si samozřejmě můžete nechat zaslat také Českou poštou. EFEKT dováží výrobky na jakékoli místo v České republice. Zakoupíte zde veškerou drogerii, prací prášky, mýdlo na praní ale i vložky do bot, kolíčky na prádlo nebo třeba pevný podpalovač. Pokud hledáte něco speciálního, určitě vás potěší výrobky jako je ozdravná kosmetika z Mrtvého moře. Prolistujte si katalog s aktuální nabídkou produktů a vybírejte z bohaté nabídky zboží. Vyzkoušejte například prací prostředky Forsil, které budou šetrné k vašemu prádlu.

Akční letáky EFEKT

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku EFEKT a nakupujte drogerii ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba EFEKTU

Veškeré zboží si vyberete pohodlně z vašeho domova a objednáte na e-shopu. Neplatí tak pro vás žádný limitující otevírací doba. Můžete nakupovat odkudkoli a kdykoli jen chcete a potřebujete. Při nákupu nad 500 Kč máte dovoz zcela zdarma. V případě, že objednáte za méně, za dovoz zaplatíte pouze 59 Kč. Vaši objednávku vám doveze speciální auto EFEKT. Platit můžete všemi dostupnými platebními metodami jako je převod, platba v hotovosti nebo platba bankovní kartou online. Slejte pravidelně letáky a nakupujte zboží každodenní potřeby za zlomek původní ceny.

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie
Hlídač akcí, slev a letáků