Barvy a laky - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Barvy a laky

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Barvy a laky

Firmu Barvy a laky naleznete ve všech městech i obcích. Široká nabídka zahrnuje malířské barvy, barvy na kov, na radiátory, zateplovací systémy, barvy na bazény a střechy, lepidla na podlahy i tapety, ředidla, tónovací přípravky a další. Na webových stránkách https://www.bal.cz/navody si prohlédněte různé rady a návody, se kterými vám půjde práce jako po másle. Inspirujte se a udělejte si práci jednodušší. Sledujte pravidelné akce v letáku a nakupujte potřeby pro kutilství ještě výhodněji. Díky mimořádným nabídkám pořídíte laky, nátěrové hmoty nebo barvy na zeď za zlomek původní ceny.

Proč nakupovat v Barvy a laky?

Pokud chcete nakupovat opravdu výhodně a nestačí vám pravidelné slevové akce a nabídky, pak si založte kartu Barvy a laky drogerie. Získáte tak speciální cenové nabídky pouze pro členy klubu včetně zajímavých odměn a dárků. Kromě kamenných poboček nakoupíte zboží také na e-shopu a můžete objednávat z pohodlí domova online. Na stánkách https://www.balshop.cz koupíte výhodně také drogerii. V nabídce jsou pro vás přichystané produkty od známých značek jako je Primalex, Dulux nebo Balakryl, takže máte záruku opravdu kvalitního zboží. Hledáte něco speciálního jako je například žáruvzdorná barva? I tady vám Barvy a laky dokáží pomoci. Objevte kouzlo barev při svých malířských pracích, vyberte si ten nejlepší odstín ve vzorníku a dejte se do práce. Zkušení prodejci vám poradí nebo namíchají barvu podle vašich požadavků v tónovacích centrech.

Akční letáky Barvy a laky

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Barvy a laky a nakupujte ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky PDF s nabídkou na další období. Nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Lokace a provozní doba Barvy a laky

Hustou síť prodejen naleznete ve všech krajích po celé České republice například v Brně, Olomouci nebo Jihlavě. Stačí, když si na oficiálních stránkách prodejce najdete na mapě nejbližší prodejnu. Otevírací doba závisí na konkrétní pobočce, většinou je ale od 8:00-17:00 hodin.

Typ obchodu
Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie