Berry - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Berry

Východočeská společnost nabízí sortiment elektra nejen v kamenných pobočkách, ale také na
e-shopu. V nabídce naleznete malé i velké elektrospotřebiče, nádobí, drogerii ale i hračky. Berry pořádá pravidelné akce a výprodeje, díky kterým nakoupíte zboží ještě levněji a výhodněji. Stačí, když budete sledovat akční letáky a zboží z bohaté nabídky nakoupíte velmi výhodně. Potřebujete nářadí nebo jiné příslušenství také pro zahradu? Berry nabízí také zahradní techniku, potřeby pro grilování nebo pro kempování včetně zahradního nábytku.

Proč nakupovat v Berry?

Zboží si můžete zakoupit pohodlně online přes oficiální e-shop https://www.eberry.cz. Pokud jste z Pardubic, Chrudimi, Čáslavi, Přelouče, Lázní Bohdaneč, Holic, Slatiňan, Hrochova Týnce nebo Heřmanova Městce, zboží vám Berry doveze v den, kdy jste si ho objednali. Při objednávce komplexního doručení vám řidič vynese zboží až do bytu a zároveň odveze a zlikviduje váš starý spotřebič. Berry pravidelně také likviduje zásoby, a to je přesně moment, ve kterém můžete zboží získat opravdu velmi výhodně. Na stránkách Kompasslev.cz se o tom dozvíte včas. Pravidelně vám přinášíme aktuální informace o slevách a novinách obchodu Berry. Kromě elektra tu můžete koupit také hračky pro své děti nebo drogerii. Nabídka sortimentu je opravdu bohatá od vestavěných i volně stojících velkých spotřebičů až po mobilní telefony nebo notebooky. Pokud navíc chcete opravdu ušetřit, máte jedinečnou možnost zakoupit také zboží s poškozeným obalem, které je jinak plně funkční a bez vad.

Akční letáky Berry

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Berry a nakupujte ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si ujít mimořádnou nabídku.

Lokace a provozní doba Berry

Berry prodejny se nachází především ve východní části Čech. Prodejny naleznete ve městech jako Pelhřimov, Hlinsko, Bořice, Tišnov nebo Pardubice. Zde si můžete vyzvednou svoje objednané zboží. Doprava je u objednávek nad 2 000 Kč zcela zdarma.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků