Comfor - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti COMFOR

Síť prodejen s výpočetní technikou působí na českém trhu od roku 1992. Prodejny naleznete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech po celé České republice. Firma nabízí široký sortiment nejnovější IT techniky a profesionálního poradenství. Zboží zakoupíte na 150 prodejních místech nebo na e-shopu. Sledujte pravidelné akční slevy v aktuálním letáku a pořiďte si notebook, počítač nebo DAB rádio opravdu výhodně. V případě, že si objednáte zboží nad 1 000 Kč, získáte navíc jako bonus dopravu na vámi zvolenou adresu zcela zdarma.

Proč nakupovat v obchodech COMFOR?

IT techniku od světoznámých dodavatelů si můžete zakoupit na splátky. Nabídka zahrnuje výrobky od prodejců jako jsou NOKIA, NIKON, Panasonic, Samsung, SEGA, TOMTOM a mnoho dalších. Pořiďte si telefony, tablety, notebooky, herní konzole a spoustu dalších elektro výrobků za výhodné ceny. Podívejte se, jaké slevy na vás čekají toto období ve speciálním katalogu. Jestli rádi objevujete nejnovější technologické vychytávky, pak to pro vás bude se slevovými kupóny ještě snazší. Speciální kód jednoduše zadáte při objednávce zboží a produkt dostanete za zvýhodněnou cenu. Nenechte si utéct mimořádně výhodné nabídky.

Akční letáky COMFOR

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku COMFOR a nakupujte ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Vybavte si domácnost nebo kancelář zcela novou IT technikou nebo si udělejte jen tak radost novou herní konzolí.

Lokace a provozní doba COMFOR

Prodejny COMFOR mají své pobočky po celé České republice například v Jihlavě, Ostravě nebo Klatovech. Která prodejna je nejblíž k vašemu bydlišti zjistíte na oficiálních stránkách https://www.comfor.cz. Prodejní sítě jsou většinou umístěné v rámci velkých obchodních center. Z toho důvodu se jejich otevírací doba řídí pravidly daného obchodního centra. Nejčastěji ale najdete otevřeno mezi 9:00-21:00 včetně sobot a nedělí. Celá síť se může pochlubit více než 150 pobočkami, které zároveň slouží i jako výdejní místa, pokud si zboží objednáte online.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků