CZC - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti CZC

Ryze český internetový obchod se zabývá prodejem elektroniky a počítačů. V nabídce CZC najdete přes 40 000 produktů, a to nejenom z oblasti počítačů. Ve firmě pravidelně nakupují zákazníci z řad veřejnosti, nadšených hráčů, ale také firem nebo školních institucí. Společnost je na trhu již 20 let a po celé České republice má už 72 poboček. V roce 2017 dokonce CZC vyhrálo cenu ShopRoku 2017 v kategorii výpočetní a telekomunikační technika. Sledujte pravidelně aktuální leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou akci. Na kompasslev.cz budete o všech speciálních nabídkách vědět včas.

Proč nakupovat v CZC?

Díky tomu, že je většina produktů skladem, dokáže CZC doručit vaši objednávku na místo buď ten samý nebo druhý den. V CZC pořídíte mobily, tablety, počítače, notebooky, komponenty, TV, video, audio, PC doplňky, herní zařízení a hry, foto nebo kamery. Zadejte během objednávky speciální slevový kód a nakupte za opravdu výhodnou cenu. Blíží se Black Friday? Pak zpozorněte ještě víc. Na vybrané produkty může být tak obrovská sleva, že je nakoupíte za zlomek původní ceny. Zboží, s kterým z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni, můžete reklamovat online. Pro založení online reklamace je nutná pouze vaše registrace na stránkách https://www.czc.cz. V CZC si pro sebe vybere něco nového skutečně každý. Blíží se narozeniny blízké osoby nebo Vánoce a vy potřebujete dárek? Podívejte se do kategorie nejprodávanějších produktů a vyberte pro své blízké dárek, z kterého budou jednoduše nadšeni.

Akční leták CZC

Prolistujte si aktuální leták plný slev a zjistěte, jaké produkty koupíte právě teď za skutečně výhodnou cenu. Akce jsou časově ohraničené tak na nic nečekejte. Nenechte si ujít mimořádnou nabídku, ve které pořídíte elektroniku za super cenu. Na kompasslev.cz vám přinášíme letáky ve vysoké kvalitě. S námi budete mít o všech slevách přehled.

Lokace a provozní doba CZC

Pobočky CZC najdete po celé České republice například v Brně, Praze na Hájích, Pardubicích, Příbrami, Ostravě, Plzni, Liberci nebo v Českých Budějovicích. Otevírací doba se může lišit v závislosti na jednotlivých pobočkách. Podívejte se na interaktivní mapu a najděte pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště. Pokud potřebujete poradit s nákupem online, obraťte se na zákaznickou linku, která je vám k dispozici od po-pá od 8:00-18:00 a o víkendu od 8:00-16:30.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků