EURONICS - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Euronics

Chcete-li nakupovat v České republice v největší síti elektroprodejen, zamiřte do Euronics. Společnost spadá do sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů Euronics International. Sortiment vám bude svou šíří určitě vyhovovat a vždy v něm objevíte i zboží za akční ceny. Seznamte se s ním prostřednictvím akčního letáku Euronics. Vychází každých 14 dní. Udělejte si radost elektronikou za skutečně atraktivní cenu. Blíží se Black Friday? Zbystřete, protože zboží můžete nakoupit opravdu za zlomek ceny.

Proč nakupovat v Euronicsu?

V prodejnách Euronics nakoupíte spotřební elektroniku všeho druhu-malé i velké spotřebiče do domácnosti, vybavení do kanceláře, tablety, mobilní telefony, notebooky, fotoaparáty, herní konzole, televize atd.  Snad vše, co můžete z elektroniky potřebovat či chtít. Euronics nabízí svým zákazníků prvotřídní kvalitu, produkty více než šedesáti světových značek včetně perfektivního servisu. Poskytuje doprovodné služby a dokáže konkurovat cenám jiných prodejen. Odmítá však jít cestou nejnižších cen na úkor kvality. Raději nabízí prodloužené záruky a pravidelné cenové akce kvalitních elektrospotřebičů. Electro nakoupíte také na e-shopu https://www.euronics.cz. Zboží vám zaměstnanci donesou až do bytu a zároveň odvezou váš starý spotřebič. Nebo si nechte objednávku doručit na některou z prodejen a nebudete platit nic navíc.

Akční leták Euronics

Inspirujte se slevami v aktuálním letáku Euronics. Ve vysoké kvalitě pro pohodlné prohlížení na vás čeká vždy na webu kompasslev.cz. Zjednodušte si život moderní elektronikou a zároveň ušetřete. Ve výprodeji můžete ulovit vysoce kvalitní kousky elektra za pohádkové ceny. Seznamte se s aktuálním letákem Euronics plném slev přizpůsobujte své nákupy akčním nabídkám obchodu.

Lokace a provozní doba Euronicsu

Euronics sdružuje v České republice více než 140 prodejen například v Klatovech, Chebu, Břeclavi, Chomutově nebo Ostravě. Určitě také najdete nějakou ve svém okolí. Nejbližší pobočku naleznete pomocí webu https://www.euronics.cz. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Euronics, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků