Electroworld - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Electroworld

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Electroworld

Electroworld patří mezi jednoho z předních prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice.  V současné době provozuje na našem území celkem 19 prodejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Pardubice a další. Kromě kamenných prodejen můžete pro nákup využít i e-shop a nechat si zboží doručit až domů. V online verzi prodejny máte také možnost nastavení hlídacího psa, díky kterému získáte záruku, že zboží nakoupíte za tu nejlepší možnou cenu nebo ve slevě. Sledujte aktuální leták Electroworld a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Proč nakupovat v Electroworldu?

V Electroworldu zakoupíte výrobky od světoznámých výrobců typu Acer, AEG, Bosch, Canon, Dell, Dyson, Electrolux, Gorenje, GoPro a mnoho dalších. Seženete tu malé i velké spotřebiče do domácnosti, mobily, notebooky, PC ale i zahradní techniku nebo elektrické nářadí ve výborné kvalitě. Electrolux navíc odveze při doručení zboží i váš starý spotřebič, který se chystáte vyřadit, a to zcela zdarma. Electroworld je mezi zákazníky velmi oblíbeným obchodem, a to nejenom pro své kvalitní zboží a dostupné ceny. Electroworld pořádá také pravidelně slevové akce a výprodeje. Díky nim můžete pořídit třeba ledničku nebo mikrovlnnou troubu za pár korun. Sledujte akční letáky a nakupte například při mimořádných nákupních příležitostech jako je Black Friday.

Akční letáky Electroworld

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Electroworld a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Electroworld

Electroworld má prodejny po celé České republice ve městech jako je Brno, Karlovy Vary, Pardubice, Olomouc, Liberec nebo Praha. Prodejny bývají většinou součástí známých obchodních center, takže otevírací doba je závislá na otevírací době konkrétního centra. Většinou ale můžete nakupovat denně od 9:00-21:00. Kromě těchto prodejen můžete nakupovat také na e-shopu, a to v kteroukoli denní i noční dobu. Nebudete tak závislí na svátcích.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků