Flying Tiger Copenhagen - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Flying Tiger Copenhagen

V prodejnách naleznete různé drobnosti, které se vám budou hodit do domácnosti nebo kterými uděláte radost sobě nebo někomu blízkému. Hlavní výhodou výrobků je nízká a velmi příznivá cena, za kterou se vám vyplatí nakoupit. V sortimentu na vás čeká až 1 500 výrobků, které využijete v kuchyni, v obývacím pokoji, v ložnici nebo se budou hodit do dětského pokoje. Najdete tu textil, papírové zboží, úložné boxy, psací potřeby, sponky, gumičky, hračky, doplňky, zkrátka cokoli, co vás napadne. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si uniknout mimořádně výhodné nabídky slev.

Proč nakupovat ve Flying Tiger Copenhagen?

Ve Flying Tiger Copenhagen najdete přesně ty věci a doplňky, které potřebujete nebo které zkrášlí či zútulní váš domov. Protože právě na doplňcích a jednotlivých detailech doma záleží ze všeho nejvíc. O některých drobnostech, které objevíte v obchodech Flying Tiger Copenhagen jste možná až doposud neměli ani tušení. A jak je jednou objevíte, nebudete se jich moct nabažit. Všechny produkty najdete také na e-shopu nebo je zakoupíte v kamenných shopech. Flying Tiger Copenhagen vám možná připomene trochu hračkářství, ale takové, ze kterého nebudete chtít odejít a vždy si odsud něco odnesete.

Akční letáky Flying Tiger Copenhagen

Prolistujte si aktuální leták plný slev a nenechte si ujít žádnou výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech slevách vědět včas. Přinášíme vám aktuální letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Tak nakupte ve Flying Tiger Copenhagen právě teď ještě lépe a mnohem výhodněji. Díky letáku budete vědět také o aktuálních novinkách a zajímavých produktech, které na vás čekají v jednotlivých pobočkách nebo na e-shopu.

Lokace a provozní doba Flying Tiger Copenhagen

Prodejny najdete hned na několika místech po celé České republice například v Praze na Černém Mostě, v Brně nebo ve Zlíně. Otevírací doba se může lišit v závislosti na prodejně. Najděte svůj nejbližší obchod pomocí interaktivní mapy na stránkách https://flyingtiger.com/cs. Žádná akce vám už neuteče. Tam, kde jsou prodejny součástí obchodních center se otevírací doba řídí otevírací dobou OC a je většinou od 9:00-20:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků