Horoskop - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Horoskop

Firma vznikla již v roce 1999 a jedná se o malou českou a rodinnou společnost. Najdete tu především dárky a Horoskop můžete navštívit v 11 prodejnách po celé České republice. Kromě dárků prodává Horoskop také přírodní produkty a najdete tu především české výrobky té nejvyšší kvality. Zboží je certifikované a často v Bio kvalitě. Ať už hledáte bylinný čaj, čajový set nebo přírodní kosmetiku, v Horoskopu si určitě vyberete. Sledujte pravidelně aktuální leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakupovat v Horoskopu?

Prodejny Horoskopu jsou velmi útulné a nebudete vědět, kam dřív s očima. Kromě kamenných poboček si produkty můžete vybrat také v online obchodě. Najdete tu aroma oleje, koření, výrobky z konopí, bylinné čaje, zdravou výživu, doplňky stravy, kosmetiku, keramiku a porcelán, textilní výrobky, suvenýry, šperky, ale i věci, které oceníte na zahradě nebo během pikniku. Udělejte radost sobě a zútulněte svou domácnost. Právě detaily tvoří celkový pocit a příjemnou atmosféru každého domova nebo udělejte radost někomu blízkému. Pokud chcete dostávat výhodné nabídky pravidelně, zaregistrujte se do věrnostního programu a sbírejte body za každý nákup. Žádná výhodná nabídka vám už neunikne.

Akční leták Horoskop

Prolistujte si aktuální leták plný zajímavých slev. Na kompasslev.cz vám přináším pravidelně aktuální letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Časově omezené nabídky vám tak neutečou. Pořiďte si vše na vaření nebo kosmetiku v bio kvalitě. Přírodní produkty té nejvyšší kvality přitom nemusíte kupovat za plnou cenu. Stačí, když pravidelně otevřete leták plný slev.

Lokace a provozní doba Horoskopu

Obchody Horoskop najdete hned na několika místech po celé České republice například v Praze, Středočeském kraji, Jablonci nad Nisou nebo Chomutově. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Pokud je pobočka Horoskopu součástí obchodního centra, pak se otevírací doba řídí pravidly OC. Většinou je tak otevřeno od 9:00-20:00. Nezapomeňte si prolistovat aktuální leták a zjistěte, jaké vybrané produkty za akční ceny na vás čekají právě teď.

Archivní letáky Horoskop

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků